Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történne ha egy romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha egy romantikus randi legérzékenyebb pillanatában elkezdene csörögni a pasi telefonja, rajta az "NWA - Compton's in the house" dalával?

Figyelt kérdés

Nagyon elrontaná a hangulatot, onnantól már másképp tekintene a lány a pasasra?


Az említett dal:


https://www.youtube.com/watch?v=7p9Y_-gU5no



#randi #romantika #Gangsta Rap #mérges madarak
2018. máj. 18. 20:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem kell provokatívnak venni a kérdést. Előfordulhat egy ilyen eset, van ugyanis olyan, aki old-school rap zenét hallgat, nem a maiakat.
2018. máj. 18. 20:32
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

? Ez csak egy zene. Amúgy jó.

Mondjuk ha mulatós vagy zámbó lenne akkor lehet elgondolkodnék, hogy na ok ezt nem.

2018. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De vajon egy érzékenyebb, ismeretlen lány sem botránkozna meg ezen?
2018. máj. 18. 20:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok romantikus alkat, zene nagyon tetszett le is mentettem

Szóval engem nem zavarna mosolyognék egyet rajta

2018. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Furcsállnám, lehet hogy egy vicces megjegyzést is teszek rá esetleg, de hogy nem változtat semmin,és ennyi miatt nem tekintek rád másképp az biztos.
2018. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Még nem hallottam ilyet csengőhangnak, egyébként én nem is választanék ilyet, mert mondjuk utazás közben a zaj elnyomná. De amúgy magánügy. Esetleg céges telefonra nem célszerű ilyet választani... :-D
2018. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, külön öröm, hogy egyeseknek elnyerte a tetszését a zene. :-)


Azoknak figyelmükbe ajánlom a hosszabb, remix verziót is:


https://www.youtube.com/watch?v=ZWqLt1kaQaQ


Viszont...


Melyek azok a zenék, amelyek nem szimpatikusak egy pasinál? Oké, nyilván ez is egyénfüggő. De nálatok mi az a zene, ami nem tetszik, amit mondjuk cikinek vagy sértőnek vagy idegesítőnek éreznétek, ha mellettetek hallgatná?

2018. máj. 18. 22:43
 8/14 anonim ***** válasza:
ezeket nem szokták szeretni :/
2018. máj. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2018. máj. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, azért az Elfen Lied-et nem állítanám be csengőhangnak. Ha már anime zene, akkor inkább ez:


https://www.youtube.com/watch?v=E3LeZNlI0Xg

2018. máj. 19. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!