Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barátnő hogyan vélekedne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnő hogyan vélekedne, ha a pasija nem szólna hozzá már vagy 3 napja, és elküldené neki Tupac Shakur-tól a "Hit em up" című dalt?

Figyelt kérdés

Mit tenne ilyenkor egy nő, kiakadna?


Amúgy itt a dal (aki esetleg nehezen boldogul az angollal, annak magyar felirattal)


https://www.youtube.com/watch?v=lt3hl9tMH0Q



2018. máj. 1. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Tininek gondolná a pasit, és a tini párkapcsolatok rovatba irányítaná.
2018. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tinik máshogy oldják meg, azok sírnak egymás után, stb..
2018. máj. 1. 13:07
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen, napokig letojni a másikat és egy számmal szakítani sokkal felnőttesebb viselkedés
2018. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg mélyen elgondolkodna, hogy jutott odáig, hogy összejött egy ilyen suttyóval, aztán tilt és töröl mindenhol, a továbbiakban letagadja azt is, hogy ismer.
2018. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Többé nem lenne a pasim, mert szégyellném magam, hogy egyáltalán összejöttem valakivel aki nem is tini, hanem kisgyerek. A problémákat megbeszélni kell, nem duzzogni napokig, aztán elküldeni egy dalt. Szerintem ált. suli 3-ban csinálnak hasonlót.
2018. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kizártnak tartom, hogy így reagálnátok. Max, akkor ha nem lennétek szerelmesek, csak úgy járogatnátok vele.


De azért köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 1. 13:56
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem látod, hog milyen szánalmas egy hip-hop számot küldeni egy párkapcsolati problémánál, az nem a mi hibánk...



(ui: attól, hogy betöltötted a 18-at, még nem lettél felnőtt)

2018. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Eleve nem jönnék össze ennyire gáz emberrel.
2018. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, hogy mi szánalmas és mi nem, és egy ilyen rekaciót egyébként sem lehet feltétlenül előre látni. A szerelem teljesen elveszi az emberek eszét, ezért nem azon fog gondolkodni, hogy most ezt a helyzetet értékelje, hanem azon, hogy a szerelme miért teszi ezt, mi baja van. Ti nők nagyon racionálisok tudtok lenni akkor, amikor nem vagytok érzelmi helyzetben, de amikor oda kerültök, a legnagyobb hülyeséget megcsináljátok. (bár tegyük hozzá, ez sok pasira is igaz :D)


A dolog pedig nem szánalmas. Miért lenne szánalmas dolog a hallgatás? Én azt tartom igazán szánalmasnak, amikor a nők a szelfik mellé semmitmondó idézeteket tesznek ki. De még legalább Homéroszt vagy Villon-t idézgetnék nem ilyen tipikus "bölcsességeket". Tupac Shakur egyébként költő is volt.

2018. máj. 1. 19:14
 10/12 A kérdező kommentje:
ui: én magam huszonéves vagyok, és hálás, hogy nem lettem olyan besavanyodott "komoly" felnőtt, mint itt egyesek.
2018. máj. 1. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!