Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy a nárciszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy a nárcisztikus valakit soha nem hagy ott?

Figyelt kérdés

Az exem engem ott hagyott 5 hónap után, az előtte lévő barátnőjével is ő szakított. Ezt onnan tudom, hogy mikor összejöttünk az exe kifejezte a nemtetszését a kapcsolatunkkal kapcsolatban a közösségi médiában.

Engem esze ágában sem volt megkérni, így nyilván elvenni sem, az előttem lévő barátnőjét sem, pedig vele évekig együtt volt.

De nekem olyan szerencsém volt, hogy persze pont az utánam lévőt meg pont hogy feleségül vette, mert úgy 3 hónap járás után teherbe is esett.

Náluk valahogy sose jelentkezik az eldobási fázis, mint nálam, és az előttem lévő barátnőjénél. Sőt, a nő is posztol a boldogságukról, és azóta még egy gyerekük született.


nov. 28. 12:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy mellette nem eli meg ugyazant.m? Ez full talalgatas sehova nem visz rs semmi ertlme
nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Te komolyan hónapok óta képes vagy azon agonizálni, hogy megszabadultál egy nárcisztisztus extől? Irigyled az új nőjét, komolyan? Ha ekkora nárci volt, akkor mi a szarnak nézegeted még mindig, hogy hogyan él? Fókuszálj inkább a mostani pasidra, aki szintén nem fog se elvenni, se felcsinálni. Hála az égnek egyébként, tragédia lenne ha belőled valaha anya lenne.
nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Most nekem nem teljesen tiszta a sztori. Ki a nárcisztikus a sztoriban? Az exed vagy az új nője? Ha az exed, akkor nem mindegy? Örülj neki, hogy nyugid van. Ha tényleg nárcisztikus akkor pedig örülj mégjobban. Manapság minden idióta emberre ráhúzzák, hogy nárcisztikus, közben meg szimplán csak egy f.sz. (Arról nem írtál semmi komolyat, hogy ez így bizonyítva lenn vagy valami)
nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nincsen most pasim, de valakivel ismerkedem. Amúgy meg soha nem akartam felcsináltatni magam senkivel, de hogy jön ez ide? Meg mi jogon szólogatsz be te nekem?


Honnan tudod, hogy mellette nem eli meg ugyazant.m? Ez full talalgatas sehova nem visz rs semmi ertlme

Onnan gondolom, hogy már évek óta házas azzal a nővel, és ebből látszik, hogy ott sose volt eldobás, különben már elváltak volna.

nov. 28. 12:12
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, mit sírsz, azon, hogy megszabadultál tőle, ha valóban nárcisztikus. De valószínűleg nem az, csak most divat, mindenkire rásütni. Attól, hogy 2 nővel szakított, még nem lesz nárcisz.
nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

2-es te most nyomozómunkát végzel itt, írogatod hónapok óta a hasonló kérdéseket vagy mi van?

Amúgy a pasi nem biztos hogy nárci, más agybajok is léteznek. Ezt mi innen nem tudjuk megmondani.

Ha nárci akkor gondolom amúgy is örülsz ha megszabadultál tőle. Keress nem nárcit, azok mindenben jobbak.

nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami gagyi oldalról szedted ezt az eldobást. Az eldobás csak akkor van ha nem vagy már jó neki a céljaira. Amúgy simán csak megcsal, zártosztályra akar küldeni, halálba kerget, beteggé tesz, végsőkig kikészít kizsigerel és manipulál évekig évtizedekig, mindenkitől eltávolít, és élvezi ha szenvedsz, majd ad egy-két alamizsnát mert az életedben jót csak ő okozhat. Simán hosszú távú kapcsolatban jobb neki ha megfelelő alanyt talál. Aki nem megfelelő alany attól hamarabb lelép vagy az dobja ki. De a te exed nem biztos hogy személyiségzavaros, attól mert 2 nővel szakított.
nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem is azért mondom, hanem mert jellemzőek rá azok a dolgok, amiket a nárcisztikusokról írnak.

Pl. minden exét szidta, ő a legjobb mindenben, manipulált stb.

nov. 28. 12:27
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Akármibe lefogadnám, hogy se nem bunkó, se nem mentális beteg hanem egyszerűen nem találta meg a párját se a te, se az azelőtti nő személyében.

Attól, hogy valaki szakít valakivel még nem bunkó, se nárcisztikus. Atyám hogyan lehet ilyen következtéseket levonni!?

Baszki szereti a párját, gyerekét és kész.


Ha meg mégiscsak bunkó, vagy beteg akkor csalja, kínozza sajnos.

nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

Tök bírom, amikor a "nárcisztikus" jelzővel dobálóznak hozzá nem értő buta emberek mindenféle pszichiátriai diagnózis általi bizonyítás nélkül.

Nem, nem minden nárcisztikus tüneteket sejtető ember szenved nárcisztikus személyiségzavarban, csak mert megbántott benneteket és/vagy szar emberek.

nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!