Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez alapján lehet, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján lehet, hogy a volt párom egy nárcisztikus személlyel jött össze?

Figyelt kérdés

- egyből olyan érzése volt mindkét félnek, mintha már évek óta ismernék egymást, annyira sok a közös pont / közös érdeklődés / közös életcél / közös mentalitás

- a srác jelenleg még vidéken él és elvileg nem is szereti a várost, ahol lakik, viszont egy-másfél hetes ismerkedés után felmondta a munkahelyét és az albérletét, hogy Budapestre költözhessen a volt párom közelébe, aki emiatt fel is ajánlotta, hogy akkor inkább költözzön hozzá

- az (írásbeli) kommunikáció elég intenzíven indult, sokszor írtak egymásnak olyat már elég rövid idő után, hogy szerelembe estek, már elképzelték együtt a közös jövőt, fontos vagy számomra életem, stb. Természetesen sok-sok szívecskével megspékelve.

- egyszer amikor a volt párom kevésbé volt aktív az ilyen intenzív kommunikációban, akkor a srác szóvá is tette, hogy történt -e valami, amiért nem reagál az ilyen jellegű üzenetekre. Ez mondjuk azóta tudtommal nem fordult elő többször

- a volt párom szerint kicsit hisztis a srác és egyszer egy olyan dolgon felkapta a vizet, ami meg se történt / nem is úgy történt

- amúgy viszont elvileg egy nagyon szerény, empatikus ember, amik viszont a nárcizmus ellen szólnak, illetve tényleg egy nagyon odaadó embernek tűnik, aki nagyon szeretne kötődni a volt páromhoz


Ha esetleg valaki megkérdezné, én azért tudom mindezt, mert a volt párommal megmaradt a barátság.



nov. 18. 11:06
A kérdező szavazást indított:
jó eséllyel vannak nárcisztikus hajlamai
teljesen normális, ragaszkodó srác
valami egészen más áll a háttérben, éspedig:
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem lehet tudni ennyiből szerintem ilyen friss kapcsolatnál. Neked viszont jót tenne, ha nem foglalkoznál ennyit a volt pároddal, koncentrálj a saját életedre. :)
nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talan nem is "volt par" a kerdezo, par napja talalkoztam egy kisertetiesen hasonlo kerdessel... csak azt a paros "masik tagja" tette fel.
nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként lehet, hogy nárcisztikus, de nem biztos. Csak emiatt nem gondolom annak: " egy nagyon szerény, empatikus ember "


Na most a nárcisztikus ezek ellentéte, az igaz, de az elején lehet, hogy palástolni tudja az igazi énjét, pont a pszichopata.


De amúgy akár pszichopata is lehet, mert rájuk is igaz, hogy az elején olyan, mintha életed szerelmét találtad volna meg, MÁR AZ ELEJÉN, ami eugye normális embernél lehetetlen, már az, hogy egy normális ember ezt mondja neked az elején. De pszichopatából meg kevés van, tehát ez sem biztos.


Érted, ezek mentális "betegségek", személyiségzavarok, millió tünettel, ráadásul átfedések vannak a személyiségzavaros emberek viselkedésjegyei, és a normális emberek viselkedésjegyei között.


Vannak szélsőséges esetek is, amiket könnyen lehet viszonylag kiszűrni, de ez a srác lehet, hogy "csak" szeretethiányos.

nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt párom -> semmi közöd az életéhez.
nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!