Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nárcisztikus személyiségjegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nárcisztikus személyiségjegyeket hordozó manipulatívabb nők általában kikkel szoktak összejönni?

Figyelt kérdés

Olyannal aki gyengébb náluk, akit el tudnak nyomni, manipulálni, kihasználni és bántalmazni? Vagy olyannal aki hozzájuk hasonló, csak épp ebben a jellemvonásban is dominánsabb náluk? Vagy esetleg egy teljesen érzéketlen valakit választanak, akire semmi nem hat? Melyik lehet a jellemzőbb, ki mit tapasztalt?

Illetve mivel ez a típus kellően gátlástalan is hozzá, azt is meg kell kérdeznem, hogy a kapcsolatuk mellett szeretőnek főleg milyen embert szoktak maguknak keresni?

Aki ismer hasonló történeteket, főleg azoktól várom a meglátásokat.



nov. 14. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Amennyire én látom, gyenge, papucs férjeik vannak, akiket következetesen csalnak, nem is igazán titokban. A papucs meg úgysem lázad soha. Akiről tudok, az a férjét és 2 lányát is papucs-sorban tartotta. Az egyetlen gyereke, aki erősebb volt nála, pedig elszegődött hivatásos katonának.
nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Akivel az érdekük diktálja, és aki nem hajtja el őket a nárcisztikus viselkedés miatt. Ha nagyon villogni akarnak hogy van valakijük akkor olyannal is aki nem túl jó parti nekik, de aki azért néz ki valahogy legalább a fotókon, vagy legalább kicsit népszerű. Esetleg van pénze is a pasinak, de ez nem muszáj ha máshonnan szerez a nő pénzt.
nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen kivel jönnek össze, a pasik úgyis elhagyják az ilyen nőket, ha van egy kis eszük. Vagy inkább össze se jönnek ilyennel.
nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek a tünetek sokszor elsőre nem egyértelműek, hanem nagyon is rejtve vannak. Sőt, az álcájuk része hogy teljesen ellentétes személynek mutatják magukat, akár pontosan olyannak mint a másik fél. És akinek még nem volt velük dolga, azokat nagyon könnyen megvezetik. És ha már kialakul a kötődés és ez a fajta játszmázás, akkor kifejezetten nehéz dolga lehet a másik félnek az elhagyással. Tényleg zavarbaejtő az egész, főleg első alkalommal. Szóval én nem hibáztatnám ezeket a férfiakat sem, mivel elég speciális ez az egész helyzet.
nov. 14. 20:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Totál gyenge szerencsétleneket, és borítékolhatóan csalják is őket, amit a végtelenségig tagadnak. Sajnos van ilyen tapasztalatom.
nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Penzes gyenge jellemu kamu ambiciozus ferfinak latszo valakikkel.
nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Akik átb*hatóak, pénzzel lenyúlhatóak.
nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Te most egy konkrét személyre gondolsz a 4-es válaszod alapján. Ne akarj vele megismerkedni, ha így vélekedsz róla.
nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Olyanokkal akik kellő képp jóhiszeműek, jóindulatúak. Vagy olyannal akit nagyon szépen neveltek, szinte burokban és tud élősködni a lelki energiáin mivel neki soha nem lesz olyan családi háttere - hiszen azért lett ilyen személyiség. Esetleg épp az ellentétével: egy nagyon traumatikus, rossz múltú sráccal akinek viszont nincs önbizalma és akkor pont abból tud erőt meríteni hogy fölé kerekedik és megbénítja őt. Van közvetlen és közvetett tapasztalatom mert sokkal több ilyen nő van mint hinnék azt a legtöbben. Úgy van előadva mintha ez valami férfi kórkép lenne. Pedig engem és a cimboráimat is megtalálta a fajtájuk. Kivétel nélkül mindegyik hűtlen volt. Szeretőnek olyan férfit keresnek aki hozzájuk hasonló vagy ha nem is hasonló akkor legalább betonerős személyiség, mert az izgalmas nekik de kapcsolatra nem mernék/akarnák bevállalni mivel nem tudnák irányítani. A cimboráimmal kapcsolatban voltak ilyen nők és velük mentek a vetítések, megcsalások, az anyagi élősködés. Pont a legrendesebb fickóval történt az hogy szólt a nőjének, hogy nem kellene állandóan magára költeni mert neki nem marad semmi, még karácsonyi ajándékot se tud venni az anyjának, kissé határozottabban próbálta már helyre tenni és tudod mit kapott? A nő kikarmolta az arcát és leköpte. Pedig szofisztikált, magasan képzett nő. Utólag pedig mindenkinek letagadta és a haveromról terjesztette hogy bántalmazó, nőverő. Én nem párként voltam ilyen jellemű nő mellett hanem én az a fajta voltam pont akit szeretőnek akart. Belementem a játékba, vevőnek mutattam magam de amikor kicsit kiestem a szerepemből és kérdőre vontam ezért-azért akkor egyből pöccre ellenem fordult. Akkor már tökéletes erkölcsű nőnek mutatta magát és persze "szó se volt" szeretőségről. Pedig legalább a 3. szeretője lettem volna már. Úgy hazudozott hogy még ő maga is belegabalyodott. De én nem hagytam annyiban! Iszonyatos palávert csaptam, nem hagytam elmenekülni. Pedig simán kisétált volna teljesen a helyzetből és mindent ott folytatott ahol abbahagyta. De én tettem róla hogy a párja is megtudjon mindent. Nem volt nehéz lejáratni mivel folyamatosan hazudozott különféle dolgokat mindenkinek. Mindenkinek azt javaslom hogy soha ne hagyja futni az ilyet! Mert akkor újra meg újra bántani fog másokat. Hajlamos lelkileg és anyagilag is kárt tenni szóval aki ilyet futni hagy az olyan mintha nem hívná a mentőket egy súlyos sérültre vagy éppen egy rabláshoz. Lelki rablók és gyilkosok ezek. Nagyon jól látod,értesz a témához, ezek bármilyen személyiséget magukra tudnak erőltetni ha a másik ember megtévesztése a cél. Igazi kaméleonok. Az a nő akiről beszéltem teljesen más zenei ízlést és kedvenc filmeket is képes előadni más és más embereknek, még ízlésben és morális értékrendben is utánozta azt akit aktuálisan meg akart magának nyerni.
nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9-es tűpontos elemzés! Köszönjük szépen. Nagyon tanulságos történetek ezek, az pedig külön tetszett ahogy rámutatsz az egyik modernkori tévhitre, hogy a nők között jóval ritkább lenne ez a típus. Mert szerintem azért bőven akad köztük is, főleg a jelenkori trendek és hozzáállás fényében, ami még erősíti is ezt az egészet.


8-as, én azt a kommentemet általánosságban írtam le. Nem konkrét személy, hanem ennek a tünetegyüttesnek a velejárója. Mellesleg hiába akarnék vagy nem akarnék megismerkedni vele, ez a dolog nem tőlem függ bárhogy is döntenék. Mivel nem őt magát ismerném meg, hanem a képet és személyiséget amit mutatna nekem, tehát egy illúziót. Valószínű részben vagy teljesen tükrözve saját magamat, az alapján amit rólam tud. Annyi még hogy ez többnyire egy spektrum, tehát az is egyénenként eltérő hogy mennyit enged a valódi önmagából megmutatni a másiknak. Viszont ahogy a 9-es is rámutat, ez egy nagyon mély gödör tud lenni, elképzelhetetlenül veszélyes és kártékony személyiségű emberekkel. Szóval mindenképpen javasolt az óvatosság, sosem szabad alábecsülni az ilyet.

nov. 14. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!