Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki a semmitől féltékeny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a semmitől féltékeny az miért?

Figyelt kérdés

Vannak olyanok amikor együtt se vagytok tehát nem az megy hogy másra néztél meg ilyenek, és olyankor vannak emberek akik igy a légböl elkezdenek féltékenykedni mikor vele se vagy ott se vagy nem is lát téged.


Olyankor honnan jön ez beléjük?



nov. 29. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiány és birtoklási vágy keveréke.. de nyilván benne van az esetleges rossz tapasztalat is.
nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez önbizalomhiányból ered (egy ilyen szingli férfi ismerősöm van az életemben, akinél ezt éreztem/érzem) és ezáltal abból az önsajnálatból, hogy nekem sosem lesz olyan kaliberű párom, mint amilyen ő külsőre. Esélytelen 15-20 centit nőnöm magasságban, hogy megfeleljek az ízlésének.
nov. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Másik kerdésnél azt írták biztos megcsal.
nov. 29. 07:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sokan nem kérdeznek, csak megy az agymenés, így a saját csapdájukba esnek bele: elhiszik a h*e gondolataikat.

Van, aki alapból birtoklási vággyal bír.

Van, aki már olyan rég volt társsal, hogy kvázi mindentől/mindenkitől óvja/védi a másikat.

nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Beteg. Pont ilyen párom volt, de hála istennek hogy csak volt. Férfi vagyok és ezen át estem. Minden szarert féltékeny volt, ha vele voltam akkor a tv nézés közben hogy az a nő szebb mint ő, azért volt féltékeny, utcán szinte bekötött szemmel kellett mennem mert biztos nézem a nőket, stb. Az ilyen nőktől de férfiaktól is szabadulj. Isten őrizzen hogy barát, vagy párkapcsolat legyen.
nov. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem megcsaltak, illetve többször "mikromegcsaltak" (szexchat, társkeresőzés, lelkizés olyan lánnyal akibe előtte szerelmes volt, stb). Nem egyszer mentek vissza exhez. Úgyhogy én ezért vagyok féltékeny, de ha nincs semmi okom rá, akkor nem vagyok, de ha egy kicsit is megérzem, hogy veszély van, akkor elborul az agyam.
nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt rossz tapasztalatom, masert hagytak ott. Sokaig nem tudtam elengedni, megismertem mast, osszejottunk, nala is megvolt a bizalmatlansag. Aztan minel tovabb voltunk egyutt, nem viselkedett sosem ugy, hogy kihozza belolem, pl nem bamult mas lanyokat mellettem, nem kamuzott stb es lassan megjott a bizalom.
nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!