Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki? (feltekeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? (feltekenyseg)

Figyelt kérdés
A parommal alltunk a buszmegalloba es fel szemmel lattam hogy jon egy csajszi felenk, aki teljesen atlagosan nezett ki. Baratom hatrafordult es lathatoan vegigmerte. Szamonkertem hogy megis miert elottem csinalja ezt, mert ez pofatlansagnak szamit nalam. Erre o azt mondta hogy semmire nem gondolt, ha pasi lett volna akkor is megfordult volna mert lepteket hallott. Aha persze. Gondolom a pasit is stirolte volna… Azota nem beszelunk egymassal mert szerinte neki van igaza es en vagyok tul feltekeny.
nov. 11. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Rosszul kezeled a szitut. Neked is nezned kell masokat es nem azt nezned,h o mit nez.


Nagyon gaz kontrollmania vizslatni,mit nez a masik.



Nokent irom.

nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es, barcsak ugy tudnam kezelni a szitut, ahogy te. Onbizalomhianyos vagyok, szerintem az a fo problema. Tehat ti is ugy latjatok hogy nem csinalt rosszat a baratom? Velem van a baj
nov. 11. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, veled.
nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem kell önbizalomhiányosként kapcsolatban lenni, és a saját szrságaidat a másikra kivetíteni.


Voltam a másik oldalon - egy álom az önbiz.hiányos partner... oh, wait!

nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oke 4-es, de arran nem gondolsz, hogy ki volt az aki lerombolta az onbizalmam? Elmondom neked a kapcsolatom elott nem voltam ilyen. Hidd el sok szarsagon mentem at es irhatod hogy szakitsak vele blah blah blah… Ne itelkezzunk mar ilyen hamar
nov. 12. 01:48
 6/6 anonim ***** válasza:

"arran nem gondolsz, hogy ki volt az aki lerombolta az onbizalmam?"

Miért hagytad?

"Azota nem beszelunk egymassal"

Akkor hogyhogy a "párod"? Nem az a fontos, hogy kinek van igaza, hanem hogy menjen a dolog.

De így nem fog menni.

nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!