Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szoktam /szoktunk ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktam /szoktunk ennyit foglalkozni a veradokkal!!!?

Figyelt kérdés

Mi volt ez a kijelentés a pasival felém?

Tényleg nemár megdöbbentően jó fej és kedves volt mikor a kanőt be szúrta. Többször jött oda hozzám meg nézni mi a helyzet minden oké e .Igen ,még is köszöntem, erre egyszer hirtelen a semmiből kicsit mogorva oda boki nekem ,hogy nem szoktam/szoktunk ennyit foglalkozni a paciensekkel. Hirtelen köpni nyelni nem tudtam h ezt most miért mondja ,jött ő hozzám magától nem én hívtam. Kicsit bunko flegma stílust meg nem értettem. Mire volt ez jó?


nov. 29. 12:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy nincs ékezeted, az egybeírandó igéket még leírhatnád helyesen. Odajött, megnézni, odaböki. Ehhez nem billentyűzet, hanem ész kell.
nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Magyarázd meg meg okoska 🤪
nov. 29. 13:55
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Már megmagyaráztam, butácska. Menj, szexelj a dokiddal, nála nem kell rendesen írni, meg gondolkodni sem.
nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Hogy az Istenbe lehet ennyire igénytelenül írni? Olvasd már vissza, érthetetlenül fogalmazol (és nem, nem a billentyűzet a hülye).


'Kanő' meg nem létezik, kanül vagy branül van.


Egyáltalán kiről van szó, ápoló, orvos? (Orvos mondjuk pont nem szúr általában, az az ápolók feladata.)

nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Látom te.csak magyarázni tudsz mindent ...

El ír valamit a telefont ráadásul nem is magyar essünk neki a másiknak, alazzuk porrá...na ki is a hülye???? Ez a magyar ..!!!!

nov. 29. 16:40
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
Teged nagyon lecsapoltak, kb egy ertelmi fogyatekos szintjen mozogsz jelenleg. Erdemes feljelentest tenni...
nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jó, csak tudod a stílus maga az ember. A kérdésedből meg nem egy intelligens, kifinomult ember képe rajzolódik ki. Legalább olvasd vissza,mit írtál le, mielőtt elküldöd.


Ezek alapján kb.kizárt, hogy felszedési célból flegmáztak veled, sokkal valószínűbb, hogy a stílusod élőben is megnyilvánult.

nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!