Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az, hogy valaki emberszerető legyen és ne egoista?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon taszító az mikor valaki felmagasztalja magát a teljesítményei miatt míg másokat ócsáról. Nem szeretem azt, ha az emberi természetet alapjáraton rossznak látja, magát az emberi fajt a Föld fekélyének tartja, de a cél az, hogy te legyél az erősebb kutya aki b@$zik. Akiben semmilyen rendszer, társadalmi kritika nincs. Az ilyen emberek szenvednek és ahelyett, hogy elgondolkodnának azon, hogy mi a szenvedésük oka a fogyasztásba menekülnek és a partnerüket is fogyasztási cikknek tartják.


Nekem ez azért is fontos, mert szeretnék majd gyereket és nem akarom azt, hogy a szenvedésével engem és a gyerekemet tönkre tegye és egy hasonlóan sérült ember legyen belőle. Persze én se vagyok tökéletes, de dolgozom magamon. Néha szoktam a gyakorit olvasni és lehet a leírásomban sokan magukra ismernek, mert rengeteg olyan választ látok, ahol nem segítenek a másikon, hanem ócsárolják szerencsétlent, ennek semmi értelme csak a szenvedést növelik.


nov. 30. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor neked egy ilyen mindig optimista ember kell: [link]
nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb esetben a kérdésre koncentrálok normális hangnemben osztom meg a véleményem, de amikor értetlen a kérdező hiszen más is ugyanazt írja, vagy elkezd hisztizni, másokat bántani akkor attól függ milyen kedvemben talál. Ha pont jólesik vitatkozni akkor "kiosztom" ha nem izgat akkor semmit se írok vissza neki. Viszont a kiindulópont ő maga azzal, hogy sértődékeny, tiszteletlen holott ő vár segítséget és nem fordítva!
nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos nagyon, keresgélj tovább!
nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A nők mindenkit es mindent uzleti befektetesnek tekintenek.. sokszor a gyermek az anyjat jobban utalja mint az apjat.
nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kimondottan emberszerető meg egoista se vagyok.
nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!