Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb van 50 párom az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb van 50 párom az egyik appon de ebből egyetlen egy pasi írt!A többi mit akar ?

Figyelt kérdés

Legyen kedves valaki normálisan felvilágosítani !!!

Szidjatok a nőket, hogy nem írnak vissza stb...akkor kérdezem én.

Minek likoljatok a csajokat ,álltok parba ha utána se bu vagy bá??? Ennek mi értelme? N30


nov. 30. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ismerkedj élőben ha nincs értelme online, probléma megoldva!
nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy kénytelen vagyok itt ismerkedni mivel a szakmáról kifolyólag nőkkel találkozom, dolgozom java részt!
nov. 30. 15:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Hobbi mentén, barátok mentén nem lehetséges ismerkedni?
nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Barátok külföldön vagy az ország másik felében vagy csalad-gyerek .

30 vagyok ...nem tini sajnos

nov. 30. 15:43
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Akkor nem vagy eléggé vonzó, el vannak foglalva másokkal, más dolgokkal, nem mernek írni és kész. Keresgélj tovább, vagy tarts szünetet. Talán nem ártana új baráti/ismerősi kapcsolatokat kialakítani.
nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 ha dolgozol h-sz hidd el nagyon nincs lehetőséged új társaság kialakulására:)
nov. 30. 16:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Tinderen nem is fognak írni, annyira komolytalan lett az az app. Ellenben facebook datingen azt sem tudtam, hogy mikor lenne annyi időm randizni, ott érdekes 10-ből 9 match rádír és hívna randizni. Válts appot.
nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Tudod, hogy miért? Akikkel párba álltál, azoknak feltehetőleg van lehetőségük válogatni. Akiket említettél, hogy panaszkodnak, amiért nem írnak vissza nekik nők, azok meg nem válogathatnak. Két külön "csoportról" beszélsz.
nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7 köszönöm
nov. 30. 16:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Elég érdekes dolog ez, és sajnos a valós magyarázatot nem tudom neked megmondani, de annyi biztos, hogy én ugyanezt élem át férfiként. Van, hogy jelöl engem egy nő, írok neki és válasz nincs, vagy épp fordítva, és ő fogadja el a jelölésemet társkeresőn, de csak a nagy csend következik, és semmi más.

Normális, intelligens módon szólok hozzájuk, de úgy látszik, ez nem nyerő, vagy gőzöm sincs.

Érthetetlen számomra, hogy minek jelöl vagy fogadja el, ha aztán hozzám se szól.

nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!