Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most olvastam egy kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most olvastam egy kérdést, amiben a pasi a randi után azért ábrándult ki a lányból, mert annak tájszólása van, egyébként elmondása szerint ez volt az egyetlen "hibája". Eszem megáll. Ennyire felszínesek az emberek?

Figyelt kérdés
Ez nem olyasmi, amiről valaki tehet. Egyébként is, mért lenne bármelyik tájszólás "jobb" vagy "rosszabb" a másiknál? És ezért lenézni valakit? Hihetetlen...
2015. júl. 24. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg bele sem volt ábrándulva...


Nekem is volt olyan, hogy első randin valami kimondottan zavart, amiről a másik nem tehetett. Ez nem lenézés, egyszerűen csak nem tudtam hozzá vonzódni. De hát az első randi erről szól, nem? Megtapasztalni, hogy vonz-e a másik, vagy sem. Ilyen esetben szerintem még bőven nem beszélhetünk kiábrándulásról!

2015. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Bocs,de nekem is negatív ha valakinek az van,keressen hasonlót,aztán szevasz.
2015. júl. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ha szegedi lett volna még randi :D
2015. júl. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Vannak dolgok, amik alapján következtethető sok minden a másik emberről, itt van például a tájszólás, ebből levonható pl: az illető sosem járt olyan helyekre, ahol csak "normális" módon kommunikálnak, könnyen felveszi a környezete rossz szokásait, mivel nem elég erős a jelleme, és ha fel is vette kiskorában, később sem veszi észre, hogy pl egy munkahelyen ez bukó, emiatt hátrányban lesz sajnos.

Diszkrimináció ide vagy oda, valamilyen ürüggyel eltanácsolják majd.

2015. júl. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is olvastam...hát van akinek ez nem fér bele...vannak ilyenek...


22F

2015. júl. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna a tájszólás. Ez nem felszínesség, egyszerűen vannak dolgok, amik néhány embert zavarnak, másokat pedig nem, ettől senki sem lesz rosszabb a másiknál.
2015. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar a tájszólás ismerkedéskor, mást meg igen. Mindenkinek vannak ilyen apróságai, ami miatt nem jönne össze mással. Ez nem azt jelenti, hogy rosszabb, selejtesebb embernek tartja, hanem hogy kapcsolatot nem tudna vele elképzelni. Ez mennyivel másabb, mintha vki azért nem akarna vkitől semmit, mert annak barna a haja vagy van rajta 5 kiló plusz? Ízlés kérdése mindegyik.
2017. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!