Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne ráírni az exemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ráírni az exemre fél év után, hogy nem lenne kedve össze járni szexelni? Én hagytam el egyébként

Figyelt kérdés

nov. 30. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

Gáz lenne várni mikor kegyeskedik válaszolni erre. Aztán ha megigerte betartja e.

Miert mondja le.

Minek húzza.

Meg ezek...hát..

Sztem ezt nem igy kell..

nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Az.

Ennyire nem lehetsz kiéhezve, hogy az eldobott rongyot újra viseld. Legyen már benned tartás!

Egyébként az exed arra vágyik, hogy rendes kapcsolat helyett ürítőhelynek használd?

nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát amúgy szexéhes volt
nov. 30. 20:17
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szexre nem kérni szokás normal esetben vkit hanem elérni azt hogy kívánjon akarjon startoljon.
nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagytad el egyébként? Megszűnt a váló ok azóta? Vagy csak idegesít hogy nem is érdekled, még könyörögni se könyörög a szemét állatja, te meg itt vagy megalázva. Na de majd teszel neki egy tök bunkó ajánlatot és akkor hátha fogsz tudni aludni.
nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te a nő vagy a férfi vagy? Miért szakítottatok? Jóban vagytok vagy nem beszéltek egyáltalán?
nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen jó volt én egyik exemmel se akarnék újra szexelni. Ezerszer inkább egy egyéjszakás kaland.
nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ő könyörgött, én vagyok a férfi. Hát beláttan nem illik hozzám, és sokat hazudott
nov. 30. 20:42
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Miben hazudott? Meg akkor minek akarod újra kezdeni? :D
nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Áh tipikus. Sokat hazudott állítólag, a pasi fullra be van rágva még mindig, és bosszú kell neki, azért akar ilyen ajánlatot tenni. Olyan béna.

Nem is biztos hogy hazudott, mi van ha te vagy paranoid. Lehet hogy magadat kellene fejlesztened jó irányba.

nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!