Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ez igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez igazi cici lehet?

Figyelt kérdés

[link]


és ez?:


[link]



nov. 30. 22:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
84%
Mindkettő túl nagy. És túl mű.
dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

És ez?


[link]


Bár ez is nagy, de lehet, hogy csak szoros a melltartója.

dec. 1. 00:16
 13/42 anonim ***** válasza:
93%
Mi a baj a tieddel, miért nem tetszik? Miért gondolod hogy jobb, ha nem igazi?
dec. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
92%
Mind a kettő mesterségesen felfújt lufi.
dec. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
80%
Mű mellet akár minden nő mert nincsen megelégedve velük. Az eszükkel mind meg van elégedve? Oda egy kis szilikon nem fér be mert nem segít semmin sem, de a cici, vádli,popsi száj oda mehet a szilikon mert el kell adni magát.
dec. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik mű, a 3. is.
dec. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
77%
Mindegyik mű, és csak a 2. néz ki jól. Bár én nő vagyok, sokat nem számit a véleményem.
dec. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
57%
#17 Jó meglátás, a 2es még olyan természetes hatású szerintem, jól néz ki.
dec. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
94%

Azzal legyél tisztában, hogy átlag 4-5 évente újra kés alá kell feküdni, ami nagyon fájdalmas és nagyon drága.

Szerintem inkább új pasira van szükséged, aki úgy szeret, ahogy vagy.

dec. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
89%
Ha meg akarod csináltatni, akkor magad miatt tedd, ne egy pasi miatt. Ha egyszer elkezded, akkor nincs megállás, ezt azért tudd. Az implantátumokat bizonyos évente cserélni kell. Mivel nagyobb lesz, mint amihez hozzászoktál, esélyes, hogy fájni fog a hátad tőlük. Nem fogsz tudni hasra feküdni, ha oldalt alszol, a dekoltázsodon jellegzetes, függőleges barázdák jelennek majd meg idővel. Ahogy húzza le a szilikont a gravitáció, a bőröd alja megereszkedik majd. Arról nem is beszélve, hogy ha egyszer megunod az egészet, és kiveteted, egész életedben viselheted a nyomait.
dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!