Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is vágytok egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is vágytok egy igazi barátnőre? Többi lent

Figyelt kérdés
Ez igy nagyon hülye kérdés, de erre vagyok kiváncsi. A lányok ennyi idősen párkapcsolatra vágynak, arra, hogy szeressék őket stb. Fiúk, ti is igy éreztel, vagy nektek ez nem fontos?

2016. máj. 21. 14:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Igazából biológiai kutatás is volt, hogy a lányoknak sokkal fontossab fiatalon a párkapcsolat, mint a fiúknak. Ne értsetek félre, utálok általánosítani. Szeretnétek ti is magatok mellé egy megbizható társat?
2016. máj. 21. 14:31
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne fontos ?


Én pl vágyom egy normális kapcsolatra ahol a másik előtt meg tudok nyílni, ahol a másik elfogad nem bélyegez meg, nem tart betegnek, sérültnek vagy szánalmasnak, és ahol ő is szeret legalább egy kicsit.


Emellett még rengeteg fontos dolog is szükséges, de ha a fentiek nincsenek meg, akkor nincs is miről beszélni.

2016. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fontos, valóban, de én a húszas éveimben még mindig el vagyok egy-egy szexkapcsolattal is, ha párkapcsolat lesz belőle akkor így megy tovább (voltak ilyenek) de nekem mindegy. Viszont sosem hanyagoltam el hogy a lány mit szeretne, mindig a középpontban volt az ő lelke. Inkább csak arról van szó hogy nekem így-is úgy-is jó és alkalmazkodni is tudok.
2016. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Pont az ellenkezőjét tapasztalom, mint a kutatás, de lényegtelen. Én fiú vagyok és kizárólag párkapcsolatra vágyom, nem másra.
2016. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Jó ezeket olvasni, mert azért így nagyobb remémyt fűzök a fiúkhoz
2016. máj. 21. 14:51
 6/13 opened paradise ***** válasza:
Szerintem ez nem kor,vagy nem kérdése. Inkább beállítottság és a körülmények. Van aki csonka családban nő fel és emiatt méginkább arra hajt,egész életében,vagy egyéb.
2016. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény. Ha úgy tetszik, akkor az, hogy legyen egy fix kapcsolat majdnem olyan alapvető szükséglet, mint az evés, ivás. Persze nem mindenkinél olyan erős, de előbb-utóbb mindenki rájön, hogy kell valaki.


Én mellesleg csak komoly párkapcsolatban gondolkodom, alkalmi (csak szex) nem érdekel.

2016. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én mindig is csak egy komoly kapcsolatot szerettem volna (konkrétan egy igazi társat, feleséget), de tudod mit értem el vele? Csak annyit hogy még most sincs senkim, és ha még meg is ismernék valakit akivel ezt el tudnám képzelni, ő valószínűleg szóba sem állna velem azután hogy megtudná hogy még sosem volt barátnőm...

Persze nem feltétlenül kell ezt elmondani mindenkinek, de kicsit vicces azért hogy amiatt kell szégyenkeznem (még a komoly kapcsolatot akaró lányok/nők előtt is) hogy nekem nem ő lenne a hatodik "nagy ő"...

2016. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8, hány éves vagy?
2016. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

26 :(

Oké, lehet nem pont az én válaszomra volt kíváncsi a kérdező, de én már kb. 16 évesen is tényleg csak komoly kapcsolatban gondolkoztam (bármilyen hihetetlen is). Persze akkor még túl korai lett volna, úgyhogy nem is erőltettem semmit, gondoltam ráér. De szó szerint semmire nem mentem vele, sőt inkább csak rosszul jártam ezzel...

2016. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!