Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az érzelem kinyilvánítás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelem kinyilvánítás egy férfi részéről, az szerintetek "gáz", egy "igazi" férfi ilyet nem tesz, mindig elrejti az érzelmeit? Lányok, fiúk, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Most nem szerelmi vallomásra gondolok elsősorban (bár arra is vonatkozhat a kérdés), hanem olyan szituációra, amikor a férfi mondjuk meglát egy kiskutyát, és "elérzékenyülve" azt mondja, "jaj de édes", "jaj de cuki", vagy ha egy gyereket ér valami baj, netán egy megható jelenetet lát egy filmben (nem feltétlenül szerelmi), és esetleg kicsordul a könnye. Lehet hogy az emberek furcsán néznek az ilyen férfira, és ha nem is mondják ki, de arra gondolnak, hogy ez elég "boozis"?

Szerintetek?

Lányok, hogy viszonyulnátok egy ilyen pasihoz?


2018. máj. 31. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Van mikor még egy mesén is elsírom magam:) A páromat ez nem zavarja. Az állatok meg mindkettőnknek kedvenceink.
2018. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez lenne a normális.

Az én párom is kinyilvánítja az érzéseit.

Legfeljebb az éretlen emberek olyannal járni,akik nem tudják kimutatni az érzéseiket.


22/N

2018. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:

Miért lenne ez gáz? :D Bár tudnék olyan filmet / sorozatot mondani amit nem néznék meg mással mert khm.. az már necces lenne. XD [Teszem azt Clanned: After story.]


Nyilván nem kell minden kutyánál meg járdaszegélynél áradozni, hogy jáj dikkmán Buksi de sukár vagy.. de gáznak nem gáz.


26F

2018. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a gáz, amikor valaki kitalál ilyen hülyeségeket, hogy "egy igazi férfi ilyet meg olyat nem tehet"...Miért ne tehetne?! Az igazi férfi, pont attól igazi férfi hogy van saját véleménye, nem pedig ilyen közhelyes sablonok szerint korlátozza be az életét!
2018. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök normális. Nekem attól férfi a férfi, hogy tud adekvát emberi reakciókat felmutatni és nem játssza a golyóját, hogy férfias legyen.


Azt tartom csak rendkívül férfiatlannak, ha valaki következetlen az érzelemkifejezésben, vagy ha csapong vagy szeszélyes. Az ilyen jellegű drámákra nekem nincs kapacitásom és ha nem tudunk felnőttként viselkedni egy ilyen helyzetben, én lelécelek.


Pl a részvét kifejezése vagy a kiskutyaszeretgetés teljesen oké. De ha valaki egy olyan helyzetben nekiáll bőgni meg bizonytalankodni, ami rólam nőként simán lepereg, az nekem sok. Ha pl. elveszít valakit az illető, akkor persze, érthető, ha sír. De ha mondjuk stresszes és nekem hisztizik meg nyávog, vagy ha rég volt kapcsolata és nekem bizonytalankodik meg csapong, mint szűzlány az első éjszakán, az engem csak felcsesz és otthagyom. Nagyon sok ilyen pasi van, azért mondom, nagyon sok az, aki az első mélyebb beszélgetés vagy intimebb pillanat után tisztára meghülyül és hol ellök, hol ragaszkodik, hol hisztizik... Ez az igazán homár és idegesítő hozzáállás szerintem, nem az, amikor egy tét nélküli helyzetben a másik lelki nyugalmának feldúlása nélkül kutyulizik vagy sajnál egy kisgyereket. Csak sajnos általában aki bőg egy filmen, az ugyanilyen szétesett és lepkefing természetű akkor is, ha köztünk van konfliktus vagy hasonlók. Egyszerűen nem tud vele mit kezdeni.

2018. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!