Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy építsem le ezt a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy építsem le ezt a kapcsolatot úgy, hogy ne sérüljön a lány?

Figyelt kérdés

Már régóta ismertem a lányt távolabbról, de csak az utóbbi másfél évben kerültünk közelebb egymáshoz. Barátságnak indult, azt is ő kezdeményezte. írogatott, néha elhívott ide-oda, nyáron elhivatta magát motorozni...ilyesmi. Elég távolságtartó voltam, részben azért is, mert sokkal fiatalabb nálam (22/30), másrészt meg kicsit untam is magam a társáságában. Meg sajnáltam is kicsit, mert gyakran panaszkodott, hogy nincsenek barátai, meg egyedül érzi magát, a szülei között is van valami feszültség, stb. Nem akartam még én is lepattintani, úgyhogy gyakran meghallgattam az aktuális bánatát. Konkrétan úgy kell elképzelni a szitut, hogy ő hosszú percekig pityergett, én meg végig kussban voltam. Nem is nagyon volt más szerepem, csak kussoltam. Semmi mélyenszántó bölcselettel nem vígasztaltam, de érdekes módon ez is elég volt neki, hogy jobban érezze magát. Később felmerült bennem a gyanú, hogy talán belém szeretett, és ezért keresi folyton a társaságom, majd egyszer arra tereltem a témát, hogy kijelenthessem hogy "én tök jól érzem magam szingliként, nem akarok párkapcsolatot senkivel." Úgy gondoltam, hogy ezzel sikerült eloszlatnom a feltételezett ábrándozását. Néhány nappal később valahogy úgy esett, hogy lefeküdtünk... a körülmények nem fontosak, a lényeg, hogy ő kezdeményezte és egyszeri alkalom volt. Azóta megtöbbet keres, volt, hogy munka után váratlanúl csak betoppant nálam "csak erre jártam" címszó alatt. Béna szivességeket kér, pédául eljött azért, hogy fújjam fel az apja autójának kerekét, stb. Gyakran apropózik, hogy szeretne nálam aludni, én meg már lassan nem tudom terelgetni a témát, és a kifogásokból is kezdek kifogyni. Szóval bizarr módon tapadós lett.

Ami miatt nem tudom, hogy hogyan tegyek pontot a végére, az az, hogy ez a lány néhány hónapja még arra panaszkodott, hogy kár volt megszületnie, és visszatérő témája volt a halál. Aggódom, hogy talán kárt tenne magában, ha egyenesen visszautasítom.



dec. 3. 02:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fifikázhatsz itt össze-vissza, de a legegyszerűbb és legtisztább megoldás az az, ha egyenesen elmondod neki, hogy nem akarsz tőle semmit. Kár ezt ennyire túlgondolnod.
dec. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem bírod elviselni de azért behatoltál. Szánalmas vagy fiam.
dec. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 polarbeer ***** válasza:
84%

Ugyanezt én is átéltem.


Szintén 22 (ő, a lány), szintén 30 (én).

Szintén viszonylag szűk baráti körrel volt a lány, szintén volt feszkó a szülők között.

Szintén voltak gondok és én nem akartam már benne maradni.

És szintén azt gondoltam, hogy egy nagyon aranyos lány, akit nem akarok megbántani, és nem akartam, hogy sérüljön.


Annyi a különbség, hogy mi több évig együtt voltunk (épp ezért nagyon jól ismertem), és ezt kellett lezárnom.


Hát végül az volt, hogy átmentem hozzá, és megbeszéltem vele a létező leghiggadtabban, hogy "figyi, én ezt nem szeretném tovább, DE nem veled van a gond, hidd el, és bármikor szívesen beszélgetek veled, de a kapcsolatot itt most fejezzük be".

Tudtam, hogy nekem ő nem kell, viszont azt is tudtam, hogy talál egy srácot, akinek meg pont ő kell.


Na, ebből egy 9 órás (!) szakítás lett, mindent aprólékosan végigbeszéltünk. Nyilván sérült, de ez kellett neki!! Mert eljárogatott randizni, megismert pár srácot, és kb. harmadikra összejött a mostanival, akivel már több, mint egy éve együtt vannak! Nekem is bemutatta őt, és nagyon jó fej! Már tervezgetik az összeköltözést! :)


Szóval Kedves Kérdező, ha te tudva tudod, hogy minden létező szempontból jobb lesz neked is nélküle, meg neki nélküled, akkor a lehető legbarátságosabban, legkedvesebben mondd el neki. Készülj fel, hogy lehet, ki fog akadni, sírni fog, stb. Ilyenkor is vidd végig a gondolatmenetedet, és ne engedd... nagyon nehéz, de ne engedd...


Kitartást!

dec. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Baszni tudtok, érezni nem.
dec. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
30 évesen ide írsz ki egy kérdést hogy lezárja egy kapcsolatot? Magad minősítés, nem a lányt.
dec. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Mondd el neki, s kérd meg, hogy tartsa ezt tiszteletben.


Hol lakik?

Mivel foglalkozik?

dec. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Jajj de sajnállak...jaa nem!

Ő kezdeményezte a barátságot, ő hivatta meg magát motorozni, ő beszél te csak kussolsz, lefekszel vele de ezt is ő kezdeményezi...egy nyomorult senkiházi vagy! Szerintem neked sincs még baráti társaságod sem, a lányt pedig csak kihasználtad. Egy normális 30-as férfi ha valamit nem akar, nem teszi meg.

dec. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Francnak kellett megdugnod.
dec. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki, szerelmes beléd. Azt is tudja, hogy a férfiakat a farkuknál fogva lehet legkönnyebben megfogni, ezért is feküdt le veled az után, hogy lenyomtad a szinglis dumát.

Ha annyira érzékeny, én nem zúdítanám a nyakába a hideg zuhanyt. De az biztos, hogy jelét adnám annak, hogy nem akarok tőle semmit.

Eleve ne dugd meg többet! Légy távolságtartó, ne keresd, ne hívd! Ha elhív valahová, ne érj rá! És amikor rákérdez, akkor kell előállni normálisan a farbával.El kell mondani, hogy minden értéke, bája ellenére nem vagy szerelmes belé. Így nem is lehet ebből a kapcsolatból komoly dolog. Valószínűleg nem lesz öngyilkos, a nők mondanak ilyeneket minden komoly ok nélkül is, főleg ha van hajlamuk a drámázásra.

dec. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm felnőtt emberek közt miért nem lehet alap a tiszta, egyenes kommunikáció? Felesleges a korra fogni, mert ez nem sok korkülönbség. Nem vagytok egy világ kész.


Ezt már a "barátkozás" elején le kellett volna tisztázni. Nem is értem, hogy lehet valaki olyan jellemgyenge, hogy inkább együtt lóg valakivel akit annyira nem is bír, minthogy vagy egyértelműen lekoptassa vagy megmondja, hogy ezt ne erőltessük...

Miért nem tudják olyan sokan (nők és férfiak egyaránt) kinyitni a szájukat és egyenesek lenni?


Amúgy az már csak megjegyzés, hogy néha az embernek pont arra van szüksége, hogy valaki CSAK meghallgassa. Te kvázi kielégítetted a lelki szükségleteit.


Ebbe mindenképpen sérülni fog, de legyél kivételesen egyértelmű és korrekt.

dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!