Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi bántalmazásnak minősül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi bántalmazásnak minősül, ha a lány kapcsolatot akar tőlem de én nem?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk, de végül nem lett belőle kapcsolat, szexre viszont összejárogattunk, a lány meg nyomul, hogy ő normális kapcsolatot akar. Szerinte érzelmileg bántalmazom, hogy csak használom.
2021. ápr. 11. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha te megmondtad neki, hogy nem akarsz kapcsolatot, de ő nem érti ezt meg, az már az ő baja.
2021. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az elején azt mondtam, hogy én is akarom. De mivel nem lettem szerelmes megtartottam szexre.
2021. ápr. 11. 14:18
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már ezt a kamut!

Mindig ezzel jössz, hogy megtartottad szexre, ès még ő a hibás.

Az egész egy hazugság, maximum szeretnél te használgatni valakit.

2021. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ócska provokálós kérdés!

Ettől jobbat is kitalálhattál volna.

2021. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tényleg így történt. De nem gondoltam volna, hogy ez bántás a számára, hogy jó nőnek tartom.
2021. ápr. 11. 14:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mintha minimum hülyének tettetnèd magad, de az is lehet, hogy fogykos vagy.

Szándèkosan kiforgatod:nem az a gáz, hogy jónőnek tartod, hanem, hogy használgatod, de kapcsolatot nem akarsz tőle, és mivel nem is tiszteled, ezért nem szakítasz vele.

2021. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gáz, hogy nem akarsz kapcsolatot, hanem az, hogy azt hazudtad, hogy akarsz, utána mikor már nem,nem szóltál neki, csak dugtatok tovább, aztán mostmár szóltál neki és tudod, hogy szeret téged, és kapcsolatban reménykedik, te még továbbra is csak használnád.


És igen, teljesen hülyének tetteted magad..

2021. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem minősűl annak.
2021. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így elég görény dolog tőled, hogy úgy is összejársz vele, hogy ő többet akar. Ilyenkor ha ő nem elég erős hozzá, hogy lezárja a dolgot,akkor legyél te az érettebb és ne találkozz vele többet. Ne dugd meg úgy, hogy tudod, hogy lelkileg sérül, ha megteszed. Szóval ha eddig nem is viselkedtél normálisan legalább a jövőben szakítsd meg vele ezt a kapcsolatot, hogy tovább tudjon lépni.
2021. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Még hányszor teszed fel ezt a kérdést? Erre vered, vagy mi van?
2021. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!