Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magadra ismertél már itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magadra ismertél már itt, akár kérdésben akár válaszban?

Figyelt kérdés
Ha igen miből gondoltad hogy rólad van szó...
dec. 3. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Paranoia. Azert elegge sok a hasonlo cselekves,tortenes es ilyen sok ember kozul jo hogy nem csak 1 re fog ra illene az. Mint a horoszkop kb. Amikor ra feszul az ember egy adott dologra , ott konnyu bekepzelni .
dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mivel közszereplő vagyok. Nem nehéz kitalálni, ha nevem konkrétan szerepel egy-egy kérdésben.
dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Magamra nem. De két kérdését is láttam az elmebeteg sógornőmnek. Elég speciális eset (borderlineos), tudok mindent a szánalmas kis életéről, úgyhogy nem volt nehéz felismerni a kérdéseit. Még az előző palijáról írt ide, életkorral, mekkora városban lakik ő és mekkorában a pali, meg a sztorikat, amiket a férjem mesélt nekem. Na hát sajnos személyesen sosem bánthatom, úgyhogy itt gyiken éltem ki magam, több kommentben és privátban is szidtam mint az állat, felhasználva azokat, amiket tudok róla, pontosan tudtam, hogy rúgjak bele úgy, hogy az fájjon neki. (Ha kérdés, miért utálom ennyire, nos azért, mert tönkretette a családja életét, a férjem kicsit rajtam veri le a miatta keletkező feszkót, illetve nem hajlandó szakemberhez járni és picit is változtatni, mégis mindent megkap azoktól, akiktől meg sem érdemli, ja és rólam is mondott pár csúnya dolgot).
dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Engem is többször említettek név szerint.
dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mondjuk nem hiszem, hogy ez az oldal olyan népszerű, mint régen volt.

Régen volt itt egy lány, akivel kezdetben barátok voltunk. Ő volt, hogy kiírt kérdést, részben velem kapcsolatban, de én azt is csak akkor láttam, amikor megmutatta.


33/F

dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Magamra nem. De két kérdését is láttam az elmebeteg sógornőmnek. Elég speciális eset (borderlineos), tudok mindent a szánalmas kis életéről, úgyhogy nem volt nehéz felismerni a kérdéseit."


Remelem azt tudod , hogy egy ilyen komoly betegseg eseten nem uralja az ember az elmejet. Olyan mint ha az ertelmi serultet szidnad mert nem tudja az alap matematikai muveleteket sem elvegezni es egyebb mas dolgokat. Teged minosit ha beteg emberekbe rugdosol.

dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

#6. Kérdés, hogy valóban az-e az illető. Ismertem olyat, aki azt mondta hogy borderline-ja van, de konkrétan magát diagnosztizálta. Nem orvosi szakvélemény mondta azt,hogy neki az a baja.

Nyilván nem tudom, hogy 3. sógornője az általam említett kategóriába esik-e.

Van olyan is,aki azért mkndja, hogy valami baja van, hogy ne kelljen felelősséget vállalni a dolgaiért.

5.voltam.

dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem és nem is akarok.
dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
#2 Viktor, te vagy az?
dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kérdésben szerepeltem, de a felhasználó neve is kint volt, így nem volt nehéz.
dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!