Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan gyermektelen nők/assz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan gyermektelen nők/asszonyok akik nem járnak dolgozni,mit csinálnak egész nap otthon? És ha nem dolgoznak,ezt hogy engedheti meg a férjük/párjuk?

Figyelt kérdés
Női szemmel el nem tudom képzelni,hogy valaki mivel tudja eltölteni otthon a napjait,mivel ha kész a házimunka, akkor utána beül és nézi a TV-t?Vagy mit csinál? És nem zavarja,hogy a kedvese dolgozik ő meg csak van?
2023. dec. 4. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen férfiak általában kifejezetten élvezik, hogy a nő teljesen ki van nekik szolgáltatva, ettől érzik magukat valakinek. Nyilván anyagilag is megengedhetik maguknak. Ha nekik így jó, akkor nekünk ehhez semmi közünk, nem kell megértenünk. Én se élnék így, mert a függetlenség szerintem a világ legnagyobb kincse, de kinek mi.
2023. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ilyen nem nagyon létezik az átlagembernél.

Luxusfeleségeknél meg kozmetikus, szoli, shoppingolás. Ruhapróbálgatással simán el lehet tölteni egy napot

2023. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Legtöbb ilyen esetben vannak gyerekek és az ők gondozásával vannak elfoglalva, ami sokkal inkább igénybe vehet valakit, mint egy sima 8 órás irodai munka. Ettől függetlenül azt csak kevés család engedheti meg magának, hogy egy fizetésből éljen.
2023. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Kitana. ***** válasza:

Én járok dolgozni, de van 1-2 hobbim, amivel simán el tudom tölteni az egész napomat, akármennyi időn keresztül. Amikor nem dolgoztam, ezért húztam a végtelenségig, hogy keressek valamit, mert annyira jól elvoltam, csak mondjuk engem nem tartott el senki, csak a saját tartalékom a számlán, szóval mondjuk muszáj volt egyszer csak munkát találnom.

Mondjuk ilyenben nem szívesen lennék, hogy a férfi tart el, de egy saját passzív jövedelem esetén, amivel foglalkozok amennyit kell, de egyébként tele lennék szabadidővel, el tudnám tölteni bőven TV nézésnél izgalmasabb dolgokkal.

2023. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Gyerekekkel, háztartàssal. Megjegyzem nem otthonülő lusta valaki, én is egyszerűen nem talàlok a gyerekekkel összeegyeztethető munkát pedig 3 szakmàm is van. Ilyen a világ sajnos.
2023. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem a második kérdéssel: úgy engedheti meg, hogy jól (JÓL) keres. Az első kérdésre pedig a válasz, hogy nem mindenki gondolkodik egyformán, nem mindenki vágyis ugyanarra. Nekem nőként ugyan nem vágyam az ilyen életmód (felmerült, amikor gyermeket terveztünk, mert problémák voltak, lombikoztunk, sok volt a stressz a munkahelyemen, és nálunk is belefért volna bőven anyagilag, de én nem szerettem volna), de el tudom képzelni, hogy valakinek igen. Házimunkán kívül tanulhat, lehet hobbija, járhat edzeni, családi és baráti kapcsolatokat ápolni stb. Én valószínűleg megunnám egy idő után, de nem vagyunk egyformák. :) A legnagyobb buktatója, hogy ha bármi történik a férfivel (lelép, meghal, megbetegszik, tartósan csökken a bevétele stb.), akkor borzasztóan nehéz helyzetbe kerül a nő. Az egy dolog, hogy konkrétan anyagilag, erre valamennyire fel lehet készülni különböző megoldásokkal, de hosszú távon nagyon nehezen helyezkedik el, akinek mondjuk 28 évesen fel tud mutatni egy 22 évesen szerzett diplomát + 6 otthon töltött évet (gyerek nélkül meg pláne), nulla munkatapsztalattal.
2023. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
3-as, 5-ös: kifejezetten GYERMEKTELEN nő szerepelt a kérdésben.
2023. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Annál a luxifeleség rétegnél, ahol ez jellemző, simán kitölti a nők napját a külsejük karbantartása, viccen kívül. Napi több óra edzés, napi legalább egy óra smink+haj, gyakori testkezelések, kozmetikus, fodrász, körmös, szolárium, masszázs, vásárlás. Plusz az átlagnál sokkal gyakoribb szocializáció abban a közegben (fent kell tartani a státuszt és kapcsolatokat), társasági élet, napi étterem, partik, megnyitók, etc. Egy 6 órás munkarendet minimum kihoz ez az életforma. Megítélni nem akarom, mert nincs hozzá közöm, megértem, ha ezeknek a nőknek és párjaiknak így működik 🤷‍♀️
2023. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Ismertem ilyet. Takarított egész nap, nagytakarítás színvonalon, minden nap elment a boltba. Ha nem élelmiszert akart venni akkor órákat nézelődött butikokban és beszélgetett, napi 2-szer főzött meleg ételt több fogásosat. Elnézte hogy a férfi dolgozik mert pofátlan. Magas beosztásban dolgozott a férfi, bőven belefért neki ez az élet.
2023. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

9) "Elnézte hogy a férfi dolgozik mert pofátlan. Magas beosztásban dolgozott a férfi, bőven belefért neki ez az élet."

Mi ebben a pofátlan, ha bőven belefért nekik és feltehetőleg közösen állapodtak meg ebben az életmódban?

2023. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!