Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 évesen, hajadon, gyermektel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen, hajadon, gyermektelen nőként elkéstem újra kezdeni és családot alapítani külföldön?

Figyelt kérdés

36 évesen lesz meg az az anyagi hátterem, hogy saját, kényelmes lakást tudjak venni egy nyugat európai fővárosban. A nyelvet is beszélem, mellette angolul felsőfokon beszélek, és szakmám is van.


Gyermektelen, hajadon (sosem voltam férjnél) nőként elkéstem a családalapítással?


A külsőm alapján, mivel nagyon vékony vagyok alig 45 kg, sokkal-sokkal fiatalabbnak tűnők, de nyilván a valós korom nem tagadhatom le.


2023. febr. 17. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem késtél el.
2023. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy késtél! Sokan szülnek 40 évesen, nem ritkán az elsőt.
2023. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés, melyik nyugat-európai fővárosról beszélünk... azért ott is vannak különbségek aközött, hogy mi a módi arrafele, milyen korban vállalnak gyereket, milyen korban házasodnak az emberek. Ettől függetlenül, ha szép vagy, csinos, ápolt, kellemes társaság, nem aranyásó, és nincsen kilométeres és nagyon szigorú / irrealitás határát súroló elvásáraid, esélyed mindenhol van.
2023. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy késtél el! 36 évesen még fiatal vagy, csak már pénzzel és rendes háttérrel.

Amit leírtál magadról, az alapján te vagy a real price! Sok sikert!

2023. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván még az is idő - több év akár -, míg valakit megismersz annyira, hogy összebútorozzatok, összekössétek az életetek, hogy összejöjjön a gyermek és megszülessen...
2023. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Palid simán lehet, de a gyerekhez igyekezned kell nagyon.
2023. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Ezt benézted
2023. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
78%
Dehogy kèstèl el èn 40+ fèrfikènt sem agonizálok ezen ! Nyugi majd lesz gyereked !
2023. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészt gratulálok, szerintem tök nagy dolog (pláne manapság) ha valaki eljut idáig! :)


Másrészt szerintem sem vagy elkésve, ha fiatalos vagy akkor meg pláne nem. Sokan vállalnak 30-as éveik második felében gyereket.


Azt megkérdezhetem, hogy amúgy hol laksz? (Ha gondolod, akár privátban is megírhatod, csak kíváncsi vagyok).


N

2023. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
34 éves vagyok, Budapesten lakom, itt nőttem fel, és Ausztriába Bécsbe, inkább Salzburg/ Tyrol környékére készülök (ami ugye nem a kérdésben megnézett "főváros" de végülis szerintem lényegtelen).
2023. febr. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!