Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet “elengedni”? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet “elengedni”? Nem rástresszelni?

Figyelt kérdés

Szóval nincs barátom, soha nem is volt, és őszintén, nem élvezem. Nem jár mindig ez a fejemben, de úgy heti egy este, csak forgolódom, kihúzódom az ágy egyik felére mert elképzelem, hogy a másikon éppen alszik valaki. A de jó lenne, ha kezdetű mondatokkal fájdítom a szivem, és hasonlók. Vagy pl hallgatom az egyik barátnőmet ahogy meséli, (már két éve van kapcsolatban) hogy kapott a párjától egy eljegyzési gyűrűt egyébként, de az nem az, hanem csak “ígéret gyűrű” de a végeredmény szempontjából szerintem mindegy. A barátnőmmel ugyan ott dolgoztunk két éve nyáron. Tudjátok mi történt? Ő megismerte ezt az arany embert, én meg elszakítottam a bokaszalagom.🤣 Másik barátnőm épp most szakított a második barátjával és a szingliségről áradozik. A volt gimis évfolyamtársam/ jelenlegi barátnőm éppen a tanulásra koncentrál, és emiatt csak szex kapcsolata van. Én igyekszem lefoglalni magam, de néha egyszerűen tök szar. A múltkor volt a nálam (a szobámban) egy kis összejövetel és a kelleténél picit többet ittak néhányan, így az egyik haverom póló nélkül távozott. Kimostam mielőtt visszaadtam neki, és teregetés közben elbőgtem magam, hogy de szívesen mosnék egy férfira. (Szóval komoly bajok vannak😅🤣) Mindenki azt mondja, hogy “engedd el és akkor jobb lesz”, hogy akkor majd csak úgy az égből olyan pasik fognak potyogni akik az eseteim… persze az a mindenki mondja ezt, aki nem szűz hamarosan 19 évesen.

Idén több férfivel is randiztam, az egyikkel eljutottunk a csókig, de amikor elkezdte a mellemet fogdosni kicsit megijedtem, rákérdezett, mondtam, hogy még nem csináltam ilyet, erre azt mondta hogy, jó akkor majd egy következő este, de mire hazaértem már láttam hogy letiltott. A többiek még korábban felszívódtak. Na mindegy is… Szóval hogyan is kell pontosan elengedni ezt?



dec. 5. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Egyetemen helyreraknak majd a srácok, hidd el.
dec. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát egyetemre járok, és ez eddig még nem történt meg. Hogyan kell elképzeli ezt?
dec. 5. 01:21
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha elengeded akkor max. macskáid lesznek öregkorodra, nem pedig párod. Szóval ne elengedd, hanem ismerkedj, legyél nyitott, befogadó.
dec. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Te ne gondolkozz komoly kapcsolatban. Elég neked a heti 1-2 együttlét. Alkalmira mindig találsz majd valakit aki ott alszik veled.
dec. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

#3 jól mondja. Ostoba közhely, hogy ha nem foglalkozol vele, majd betoppan valaki…

Aktívan tenni kell érte és akkor jelentősen növeled az esélyeid. Talán annyit tudok javasolni, hogy ne akarj semmit foggal-körömmel, mert attól mindenki menekül. Állj hozzá lazán, amolyan “meglátjuk mi sül ki az ismerkedésből” módon, konkrét elvárások nélkül. Ne életed tökéletes szerelmét keresd 5 oldalas elvárás listával, legyél nyitott az emberekre. Nyilván nem kell aláfeküdni az első jött-mentnek! És legyenek elvárásaid is! Csak maradj a realitások talaján. Ha pedig jön valaki, akkor gyere össze vele csak, ha el tudod fogadni olyannak, amilyen. A Te korodban nekem gyakran kezdték úgy a lányok, hogy jobban tetszenék ha ilyen-meg-olyanra változtatnám a stílusom…

Szóval vedd lazára, nyitottra és ha valakivel nem klappol, ne erőltesd.

dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, pont ez a lazára vétel az, amit én “elengedés”-ként fogalmaztam meg. Ezt nem tudom, hogy hogy kell csinálni, hogy ilyen laza vagyok.
dec. 5. 08:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hááát nem tudod... vagyis én nem tudtam. Elég szar :D Az a magány amikor nincs senkid, na az megöl... Randizgattam sokat (társkeresőztem) és bíztam a szerencsében. Bejött :) Persze ezt 11 évi szenvedés előzte meg a sok gyökér sráccal :D
dec. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok. Ez tényleg csak annyi, hogy ne úgy kezeld a dolgot, hogy muszáj valaminek összejönnie. Ne erőltesd! Próbálkozz, de ha valakivel nem illeszkedik a dolog, állj tovább, ne bánkódj rajta, akkor nem egymást kerestétek és kész! Fiatal vagy még, tapasztalatlan. Úgy tudsz tapasztalatot gyűjteni, hogy beleveted magad a dolgokba. Próbáld úgy felfogni, hogy tapasztalatot szerzel, akár pozitív, akár negatív. Olyan meg szinte sosincs, hogy az ember elsőre megtalálja élete párját, az tündérmese. Egyszerűen próbáld nem túlgondolni az első randit az első emberrel és nem belelovallni magad, hogy most aztán... hanem kivárni, mi sül ki belőle.

Tudom, mondani könnyebb, de tényleg csak úgy lehet kezelni az ilyesmit.

Vagy ez, vagy elkövetheted azokat a sorozatos hibákat, hogy halál szerelmes leszel az első férfiba aki csak rád mosolyog, aztán foggal-körömmel ragaszkodsz hozzá és akkor nagyokat koppansz majd újra és újra.

Az a helyzet, hogy ha a másik érzi rajtad, hogy frusztrált vagy görcsös vagy amiatt, mert nagyon akarod, hogy végre legyen valami, az kihat a kisugárzásodra és nem tesz vonzóvá, sőt.


A hogyant meg fejtsd meg magad! Én adtam pár támpontot, saját több éves tapasztalataimból. Hogy a kapcsolódó érzéseket hogyan rendezd el magadban, az házi feladat, senki nem tudja a szádba rágni mert nincs két egyforma ember.

dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, egyszerűen csak nem kell erőltetni semmit. Élni kell párkapcsolat nélkül. Ismerkedni nem árt, de nem görcsösen és társai.
dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!