Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakai műszak után,alig...

Éjszakai műszak után,alig tudok aludni,aztán egèsz nap rástresszelek hogy újra menni kell,ilyenkor egész depressziós a hangulatom,tippek hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Olyan mintha a szervezetem szenvedne ilyenkor,és másnap mikor újra menni kell egyszerűen rástresszelek hogy menni kell,és ezèrt pihenni se merek ne hogy elkéssek.Nagyon furán èrzem ilyenkor magam,totál depressziós és kedvetlen leszek.

Tippek hogy ezt hogy bírjam illetve vèszeljem át?


Váltás alatt vagyok èpp,szóval csak rövid időre kène kibirnom.


Válaszotokat köszönöm!



2023. júl. 11. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Néha vegyél be egy Frontint.
2023. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Nekem totál rottyra rakta a bioritmusom


4 hét volt altató nélkül beallitani újra, és olyan fosul voltam végig

2023. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sedacur forte - altatò, nyugtatò hatàsù gyògyszer. Hàrom gyògynôvény - macskagyökér, komlò - citromfû kombinàciòjàval. Nappal feszûltségoldò!
2023. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted keress más munkát . Ha nem akkor a legjobb módszer ha szimplán nem erolteted az alvást . Nézz filmet , takarits, menj el bevásárolni , talalkozz valakivel vagy amihez kedved van . Előbb utóbb álmos leszel .
2023. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!