Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a munkahelyeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a munkahelyemen állandóan a szerelmi életemről faggatnak?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy miért foglalkoznak a kollégáim a szerelmi életemmel.


Ha összejövök valakivel, akkor azonnal a fülükbe jut valahonnan és folyamatosan olyan kérdésekkel traktálnak, hogy "Ki a szerencsés hölgy?", "Hova megyek munka után?" stb.


Soha nem válaszolok rendesen, csak kijelentem, hogy ez az én dolgom, mindenki foglalkozzon a saját magánéletével.


Ilyenkor jön a csesztetés, hogy "Hogy néz ki?", "Milyen a haja?" és a többi.


Ez normális dolog egy munkahelyen? Egyáltalán miért kell azzal foglalkoznia a másiknak, hogy én kivel vagyok együtt? Agyamra megy...


dec. 5. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas emberek. Jól kezeled, csak így tovább a pletykások hadd egyék a kefét!
dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Túl jóban vagy velük, azért. Olyan nincs, hogy ha keveset mondasz magadról, akkor faggatnak. Nálunk olyan szintre eljutott a titokzatosság, hogy volt egy kolléganőm, aki azt mondta, hogy "X-en és Y-on kívül mindenkiről tudom, van-e valakije", és az X voltam én. Mellesleg akkor pont volt évekig kapcsolatom, furcsa is, hogy nem tudta, mondtam 1-2 embernek, de akkor nem ment át hozzá a pletyka.
dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2. Őszintén mondom, egyáltalán nem beszélek velük semmi magánjellegű dologról. Nem vagyok velük jóban, azért sem értem.


A munkahelyi pletyka szintje iszonyatos szinten van nálunk.

dec. 5. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Pont az hogy egy elcseszett vagy. Az ilyen szerencsétleneket mindig kipézécik maguknak.

Nálunk is mindenki tudja a másikról hogy hol lakik, milyen kapcsolatban van, anyagi helyzet stb.

Aztán ha valami nem oké, abba beleállnak.

Egyszerű, legyél normális! És állj ki magadért!

dec. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a saját életük szar és addig amíg téged ba.sztatnak nem kell a sajátjukkal foglalkozniuk.


Előző helyemen azért bántottak, mert boldog a párkapcsolatom. Mondták, hogy jaj hát 1 év az nagyon friss, x évet adok és szakítotok, csak most vagy szerelmes, úgyis ellaposodik, mint minden kapcsolat. Kifiguráztak amikor siettem haza mert a párommal akartam lenni. Persze ezt csak azok mondták, akik szinglik és nem kellenek senkinek, meg akiknek szar a kapcsolatuk és csalják a párjukat.

dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!