Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt hogy azért kerültél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy azért kerültél valakit, mert tudtad, hogy esélytelen?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem tudtad pont elkerülni, akkor is minimalizáltad vele a kontaktot.

Meddig tartott ez a titkolt rajongásod felé?

Nehezedre esett titkolni, úgy tenni mintha nem érdekelne?


dec. 6. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért esélytelen?
dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elment tőle a kedvem egy idő után, kerültem.
dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, nem is kevés. Egy idő után aztán kezdtem kiábrándulni, aztán szépen lassan el is felejtettem.
dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy eselytelen volt-e, de vegulis nem lepett az iranyomba rendesen csak megfektetni akart plusz osszevissza jatszamzott. Eleinte meg majd megorultem az egesztol, hogy full intenziven keres majd semmi, aztan megint keres stb.

Mivel egyre kevesebbet beszeltunk az ego harc miatt a vegen mikor megint felbukkant es probalt jatszani velem konkretan semmit nem ereztem es csak arra tudtam gondolni milyen szanalmas.

dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kerülni és titkolni két külön dolog. Ha lehet kerülöm, mert mivel esélytelen, többnyire fájdalmat okoz a közelsége. Ehhez irtózat nagy akaraterő kell! Van hogy feldob a találkozás, máskor meg ellenkezőleg. Viszont nem feltétlen titkolom. Van aki meg titkolja, többnyire mert szégyenli, de nem kerüli az illetőt, sőt,megpróbál minél többet a közelében lenni.
dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Nálam mindig ez van: én vagyok esélytelen a másik számára.
dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, akivel nagyon jóba lettünk, de amikor éreztem, hogy kezdek bele szeretni, akkor elkezdtem kerülni, mert barátja volt és férfi becsületből nem kezdek olyannal, aki kapcsolatban van. Aztán amikor megkérdezte, hogy miért kerülöm, akkor bevallottam neki. Néhány hónapra rá szakítottak, kicsit osszemelegedtünk, de nem lett belőle semmi komoly
dec. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor van , hogy azt hiszi az ember eselytelen mert van valakije.. de szerintem nem mindig eselytelen akar van vagy nincs.
dec. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így bszod el.
dec. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg is ezt teszem egy kollégámmal. Esélytelenség oka korkülönbség, élethelyzet különbség.
dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!