Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak nagyvonalú férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak nagyvonalú férfiak?

Figyelt kérdés
Gondolom nem mindegyik sóher. Mert akkor nem lennének házasságok, nem születnének gyerekek.

dec. 6. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

az hogy pl én egy pengő b* vagyok az exem szerint tény.


csak a kis csaj azt nem értette, hogy sajnos a lehetőségeikhez kell igazítani a kiadásokat.


a házasság nem a sóherség függő mert ha vki pl lakásra gyűjt és nem megy nyaralni soha de a párja akar akkor aki nem viszi a másikat nyaralni az sóher, annak a szemében aki jobban akar nyarlani mint lakásra gyűjteni. viszont ha ugyan ez a lakásra gyűjtők ember van egy olyan emberrel akinek szintén ez az első akkor ott nem sóher mert ugyan az a két ember célja ebből látszik hogy csak a célok mások és sóherség nem létezik igazából.

dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Nagyvonalúság??? Mikor itt olvasom folyton, hogy a nők felezni akarják még egy pohár víz árát is, mert ők nem eladóak, meg amúgy is 700-at keresnek?


Tegnap volt egy kérdés, aminél letolták a válaszoló pasit, mert az leírta, hogy befizeti a barátnője csekkjeti.

dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap volt egy kérdés itt, hogy hàzasok a felek, a nő terhes a gyerekkel, lassan szül, de a férje sajnálta tőle a 2000 ftos csípős gyrost. Úgyhogy simán lehet valaki férjként és apaként is sóher.
dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%

3, éppenséggel a csípős, fszeres ételek konkrétan megindíthatják a szülést... De nyilván itt a kategóriában a többségnek nincs gyereke és sokuk nem is akar, sőt kimondottan írtózik tőlük. Szóval logikus, hgoy ezt nem tudják.



Nagyvonalúnak lenni nem ugyanaz, mint sokat költeni a másikra. Elvégre felnőtt emberek közt egyáltalán nem alap, hogy az egyik fizesse a másik dolgait. nem, párkapcoslatban sem.


Ugyanakkor a nagyvonalúsághoz vagy anyagi biztonság, vagy baromi rossz pénzügyi tudatosság kell. Hisz vagy azért nem veri fogához a garast, mert tudja, hogy nem oszt, nem szoroz.... vagy pont, hogy nem tudja, hogy baromira számítana:D Ugye segélyen élő csöves is képes borravalót adni, meghívni másokat, azátn másnap sírni az éhségtől:D Ő is nagyovnalú, cska ő azért, mert nem tud bánni a pénzzel.

dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 4-es!


A csípős fűszeres ételek egyáltalán nem indítják meg a szülést. Honnan szedted ezt a hülyeséget? Ha így lenne, akkor ez alapján ki sem hordhattam volna a gyerekemet, mert mindent erős pistával ettem és minden nap bevertem egy komplett csípős hegyes erős paprikát. A koraszülésnek semmi köze a fűszeres, csípős étrendhez. Ezt én mondom neked, mint nőgyógyász szakasszisztens. Az a pali egyszerűen csak sóher volt. Ha az asszony egy hambit kívánt volna meg, azt se vette volna meg neki.

dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
5ös, ez beszéld meg az összes létező szülésfelkészítő anyaggal az lemúlt 50 évből.
dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Kár, hogy ezt nőgyógyász szakorvosok nem támasztják alá ezt az állítást, de a szülés felkészítő anyag igen. Nyugodtan ehetsz amit akarsz terhesen. Nem lesz koraszülött a gyereked az étrendedtől! Koraszülést teljesen más dolgok okozhatnak - pl nem kezelt hüvelyi bakteriális fertőzés, idő előtt nyíló méhszáj, aminek semmi köze ahhoz, hogy ettél vagy sem fűszeres ételeket. Értem, hogy ez a gyakori kérdések, itt mindenki mindenhez ért, de hülyeségeket ne terjesszünk, pláne, ha nem tudjuk hiteles szakmai forrással alàtámasztani, mert te valahol egyszer olvastad valami szülés felkészítő kézikönyvben! Kérdezd meg a nőgyógyászodat, biztos vagyok benne, hogy azt fogja mondani, hogy nem fog a csípős koraszülést okozni, maximum a reflux miatt nem javasolja.
dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Mi neked a nagyvonalú csillagom? Az hogy normálisan, egyenlő arányban hozzájárulnak a felek közös költségekhez, vagy időnként - még jól behatárolható - áron meglep apróságokkal?

Avagy szimplán szponzort keresel akit lehúzhatsz? Ha utóbbira aspirálsz akkor menj a puncsra, ott találsz jelentkezőt. Igaz nem elég a bájos mosoly, mert biz' toszni is kell, de hát aki k.rvának áll az ne panaszkodjon ha ...szák.

dec. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
ki akarod tartatni magad mi?
dec. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Írj
dec. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!