Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy ilyen hosszú kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen hosszú kapcsolat esetén elfogadható, ha nem személyesen próbálok meg szakítani? Bővebben, nagyvonalakban lentebb!

Figyelt kérdés

Üdv Mindenki!


Szeretném megkérdezni a véleményeteket, hogy mennyire elfogadható szerintetek az, hogy messengeren szakítsak a barátnőmmel, figyelembe véve az alábbi körülményeket:


2,5 éve vagyunk együtt,

Depressziós vagyok miatta, semmihez nincs kedvem, élni se.

Folyamatosan érzelmileg zsarol, ha nem úgy van valami, ahogy Ő akarja, és mivel elég gyengévé tett már, sajnos tudja, hogy így bármit elér, szóval teljes mértékben Ő dönt szinte mindenről, pl. mikor alszunk együtt, mit csinálunk, mit intézzek el helyette, stb..

Folyamatosan kihasznál, elintézek Neki mindent a jószívűségem miatt, pl. rendszeresen én vásárolok helyette, csekket fizetek be, ide-oda megyek, addig Ő meg kényelmesen pihenhet otthon, stb.. Nem igen jön el velem pl. vásárolni.

Mindemellett, most pszichiáterhez akar küldeni azért, mert még nem jegyeztem el, holott már rég itt lett volna az ideje szerinte, de nem történt semmi, és biztos velem van valami baj, majd a pszichiáter segít, stb..

Többségében be akar szabályozni, minden egyéb. Jelzi a rossz helyzetemet, hogy amikor Nekem van valami problémám, az utolsó kaki ember leszek nála, az is az én hibám, minden miattam van, az is, amit nem én csináltam.

Kérdésem, hogy szerintetek, elfogadható, ha neten próbálok meg szakítani Vele? 1.5 éve próbálom, de még itt sem jutottam el odáig, hogy leírjam Neki, hogy ez így Nekem nem, talán félek tőle. Mostanában fenyeget, hogy megöli magát, ha nem történik előrelépés a kapcsolatot illetően, engem is megöl, stb.. És az a baj, hogy ezek általában nem üres mondatok.

Akit érdekel, írhatok pár említésre méltó dolgot, de azt üzenetben tenném.


Köszönöm, szép estét, sziasztok!

/F



2020. aug. 17. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfogadható. Emellett én a te helyedben mindenképpen elmennék mentálhigiénés szakemberhez, hogy kigyógyítson ennek a mérgező kapcsolatnak az utóhatásaiból. Azt hiszem, rád fér, hogy egy jó darabig csak saját magaddal foglalkozz, és elkezdd rendbehozni magad.
2020. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Lépj. Lényegtelen ki mit mond rád. Te tudod az igazat és kész.
2020. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre, míg csak azt láttam, h. 2,5 éves már a kapcsolat, azt gondoltam nagyon gáz üzenetben szakítani.Ám leírásod alapján ez a nő simán megérdemli. Valami nárcisztikus vagy nemtudom milyen csaj lehet, de beteg, az tuti.A pszichológus viszont tényleg rád férne.Nem azért, mert még nem jegyezted el, hanem azért, mert még nem dobtad ki.
2020. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg a kapcsolatot, mindegy hogy milyen formán, telefonon, interneten írd le neki normálisan hogy miért. A te szemszögedből, ne csak annyit hogy szakítasz, mert akkor még te leszel a szemétláda, és ezt el is fogja lehet híresztelni ismerősöknek. Írd meg neki azt is, hogy továbbá semmilyen formában nem akarsz róla tudni a kapcsolatot fenntartani. Ha a cuccait el akarja vinni legyen egy harmadik ember is jelen, hogy ne csináljon hisztit, drámát ilyesmit. Ha zaklat, mentsd el hátha szükség lesz rá. Reméljük minden simán fog menni.
2020. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég. Az első gondolatom az volt, hogy csakis személyesen, de ahogy végigolvastam az írásod rögtön másképp gondoltam.


Ezt ugyanígy küldd el neki, aztán tiltsd mindenhol.

Ilyen nárcisztikus, önző nőre nincs szükséged.

Így is rengeteg időd ment el rá, és mennyi fog, mire talpra állsz.

2020. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Üdv,


Köszi mindenkinek! Gondoltam jelzem, hiába beszéltem itt már több emberrel is, még mindig nem sikerült megtenni. Ha lenne változás, megírom azt is! :)

2020. szept. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!