Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejártok szexelni majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejártok szexelni majd megszakad egy időre ez utána még van esély folytatásra?

Figyelt kérdés
Volt egy sexpartnerem. Én vok a férfi. Dobtam őt mert alakult egy komolyabb ismerkedésem egy lánnyal. Viszont úgy alakult h nem lett belőle mégse tartós kapcsolat. Fél éve volt és arra gondoltam megkeresném az előzö sexpartneremet. Lehet esélyem nála?
dec. 7. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Csak ha alfapasi vagy sok pénzzel, amúgy nem hiszem, h elnézi neked, hogy kidobtad.
dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂🤨🤡

Nincs a ló jó a szamár is öcsém?!?!?!

dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ne írásban. Fájt olvasni.
dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha dobtad akkor szerintem nem, csak ha kulturáltan megbeszélted vele.
dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de a csaj helyében nem kezdenék veled újra összejárni. Ez olyan, hogy ha nincs ló, jó a szamár is.
dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, ilyenkor szokta azt hallucinálni a volt szexpartner, hogy az újra felbukkanó lovag ráébredt az érzelmeire és képtelen volt őt elfelejteni...aki kellően szemét, az ezt ki is használja...mert szexelni akarnak, ha azzal nem lehet, akivel szeretnének, előveszik a tartalékosokat. Valamelyik úgyis szétteszi.
dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, de te meg itt mint egy kukkolós ezen élvezkedsz hogy ki kinek teszi szét, ha nem írtad volna a végén azt a szánalmat, akkor mondjuk komolyabban vehető lennél.
dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!