Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások számára én miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások számára én miért nem érek semmit?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre eddigi életem során, hogy engem úgy az emberek nem igazán szeretnek, vagy kedvelnek, míg másokat meg igen. Másoknak még szinte csalódás sincs az életükben.

Valahogy én mindig mindenütt le vagyok nézve, és életemben még nem volt egy olyan ember, aki igazán kedvelt volna engem. Iskolában is ki voltam közösítve, volt néhány "barátnőm", de nekik is csak addig voltam jó, míg segítettem rajtuk stb., de amúgy meg nem.

Párkapcsolatra szintén sose voltam jó, mindig velem szakítottak, biztos azért mert én mindenkihez túl kevés vagyok. Másoknak bezzeg mindig minden simán összejön. Másokkal olyan hamar össze is költöznek akár pár hónapon belül, míg velem a barátom még két és fél év után sem.

Még ha mentem valahova vásárolni, akkor is előfordult már, hogy egy eladó olyan bunkó volt velem.

Meg számtalan ismerőst tudnék mondani Facebookról is, akiket annyira kedvelnek, hogy mindig sokan írnak neki születésnapjára, meg a bejegyzésit is kedvelik.


dec. 7. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Szeritem te magad számára nem érsz semmit, ezt kéne először rendbe tenni.

Aztán meg nem bedőlni a szocmédia hamis képeinek.

Másoknak sem megy minden könnyen.

Másoknak is van csalódás az életükben.

Másokat is vernek át.

Másoknak sincs kolbászból a kerítés

dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem tudsz mit csinálni. Ha olyan személyiséged van, ami "nem menő", unalmas, szokatlan vagy bizarr, akkor mindenki utálni fog.
dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok teljesen.

Mára elérték,hogy én is utálok mibdenkit.

dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utalatert tenni kell.. inkabb semleges , lathatatlan vagy.
dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!