Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért alapvetés a legtöbb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alapvetés a legtöbb nő számára az, hogy a randin a férfi fizet, de ezért cserébe ne várjon semmit?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint rendben van az, hogy az első randin mi állunk mindent. Ez a megszokott, a tradicionális, megmutatjuk, hogy anyagilag stabilak vagyunk stb.

Viszont azt is gondolom, hogy még ha nyersen is hangzik, ez számunkra befektetés. Nem arról van szó, hogy kötelező lenne egyből ágyba bújni, és szerintem sem a földön jár, aki egyből ezt várja el. De némi érdeklődést, hosszabb együtt töltött időt, mélyebb beszélgetést szerintem teljes joggal elvárhatunk.

A probléma azokkal van, akik már az első randin vagy az első pár perc után tudják, hogy nem jön be nekik a delikvens, de azért nyugodt szívvel elfogyasztják a drága piát, hogy puccos helyekre viszik őket és közben jól is szórakoznak.

Arról nem beszélve, hogy bevett szokás tinik, de még néha felnőtt nők körében is, hogy pénzt nem visznek magukkal, de mindenre meghívatják magukat olyan férfiakkal, akik jóval többet remélnek annál, mint hogy két pia után faképnél hagyják őket.

Lehet, hogy nem mindenki számára egyértelmű, de mi is dolgozunk a pénzért. Nem azért fizetek ki 5-10-akárhány ezret, hogy jót cseverésszek, és elüssem az időt, ami alatt akár pénzt is kereshetnék. Sok nő hercegkisasszonynak képzeli magát, vagy valami olyan éteri lénynek, aki már ha csak hajlandó 1-2 szót szólni bárkihez, az legyen ettől lenyűgözve és örüljön, hogy fizethet.


2019. dec. 22. 22:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Tehát arra akarsz kilyukadni hogy deficit a randi?
2019. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
A te bajod és hibád, ha hagyod magad így kihasználni. Én lányként jó sokakkal randiztam az elmúlt években, kerestem az igazit. Mindig volt nálam pénz és soha eszembe nem jutott volna állandóan meghívatni magamat, kb.lesült volna a bőr a képemről. Ha valaki nagyon ragaszkodott hozzá, akkor nem vitatkoztam, de a legtöbb esetben mindenki fizette a saját fogyasztását.
2019. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejönne a pasi és esély lenne a szexre, akkor hagynám csak fizetni, ha nagyon ragaszkodik hozzá. De nyilván nem lenne elvárás, kész lennék kifizetni a saját számlám.

Ha a randi alatt kiderülne számomra, hogy nem jön be a pasi, semmiképp nem engedném fizetni magam helyett.

2019. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a fifty-fifty a nyerő fizetésnél vagy legalább az legyen meg, hogy ha először a férfi fizet, következő alkalommal a nő, és így tovább. Viszont azt hülyeségnek találom, hogy ha a férfi fizetett, akkor a nőtől bármit is elvárhatna cserébe,kivéve, ha prostituáltat vitt el randevúzni...
2019. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Haver, te prostit keresel valójában. Na, az nem deficit, biztos, hogy kapsz valamit 5-10 ezerért. Ha mást nem, akkor valami jó kis nemi betegséget. Hajrá!
2019. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Az a szokás, hogy a meghívó fél fizet. Nem kell meghívni senkit semmire, ha ez gond. Egy kávé, tea meghívás bőven elég, nem a első randin kell puccos helyre menni. Ha meg látod, hogy nem érdekled a nőt felállhatsz te is nyudogtan és faképnél hagyhatod.
2019. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
15%
Az első néhány randin mindenki fizesse a sajátját, kivéve ha alapból baráti már a viszony, mert egy barátot már meglehet hívni, de egy majdnem ismeretlent - mire fel?
2019. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

"De némi érdeklődést, hosszabb együtt töltött időt, mélyebb beszélgetést szerintem teljes joggal elvárhatunk."


Prostiknál van ilyen, hogy eljátsszák az érdeklődést.

2019. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
57%

#8


Mondjuk ha EL KELL JÁTSZANI az érdeklődést egy randin ott már eleve szar az egész. Bár egy szar randin automatikusan mindenki fizeti a saját dolgát és letudják egy "ez nem jött be!" próbálkozásnak.

2019. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%

Első randikat ne szervezz puccos helyre. Ennyi.

Ha pénzért akarsz nőt venni, akkor még előre tisztázd, hogy mi a koktél ára, hogy a hölgy eldönthesse, ez neki üzlet vagy sem.

2019. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!