Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az igazság a nemek aránya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság a nemek aránya kérdésében?

Figyelt kérdés

Állandóan azt hallom, hogy a nők többen vannak, mint a férfiak és milyen jó ezért férfinak lenni. Tavaly az egyik tanárom (45 éves nő)is ezt mondta és hozzátette, hogy emiatt sok férfi milyen elbizakodottá vált.

Én azonban ezt kicsit másképp látom. Mivel nem akartam problémát, csendben maradtam, de nagyon nem tetszett, amit mondott. Báőrmikor elmegyek egy szórakozóhelyre, rendre több fiú van, mint lány. A társkeresőkre ránézve nagyságrendekkel nagyobb itt is a férfi fölény a nőivel szemben. (Pl. az egyiken 70 000 volt a másik 50 000-éhez képest.)

Amikor próbálkozom én és mások is, rendre úgy vesszük észre, hogy a lányok úgy válogatnak; némi túlzással persze; mint anno a rabszolgakereskedők az emberpiacon.

Egyszóval óriási ellentmondást tapasztaltam ebben a kérdésben. Mi az igazság?


2010. okt. 21. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg a nők vannak többen. Az más kérdés, hogy kik járnak nagyobb arányban szórakozóhelyekre, vagy kik regisztrálnak nagyobb arányban társkeresőre...a két dolognak nincs köze egymáshoz.
2010. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Közben az jutott az eszembe, hogy nem lehetséges-e, hogya korcsoportok összesítése miatt jön ki a nők nagyobb aránya?
2010. okt. 21. 12:17
 3/13 A kérdező kommentje:
"hogy a" külön írva
2010. okt. 21. 12:28
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Igazából a tanárod egy félig-tanult, enyhén feminista idióta (mint a legtöbb tanárnő). A nők valóban többen vannak, de csak azért, mert a nők tovább élnek. A születési statisztikákban pont, hogy kicsit több fiú születik, aztán ahogy múlik az idő a fiúk gyorsabban kihalnak, és több nő marad. Tehát igaz, hogy több a nő, de inkább az idősebb korosztályban.
2010. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A légbőlkpaott elméletek gyártása helyett a legcélravezetőbb utánajárni a száraz és objektív számadatoknak.


[link]

2010. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

12.45

Itt csak az összesítés van meg. Akkor lenne érdekes, ha kocsoportokra lenne lebontva. Nem hiszem, hogy sok férfit érdekelne, hogy tíz Juliska nénire jut egy Jancsi bácsi.

2010. okt. 21. 12:51
 7/13 A kérdező kommentje:

12.44

Azt hiszem, a te válaszodra vártam. Köszönöm.

Ami a tanár megjegyzését illeti, nagyon igazad van. Főleg azon akadtam ki, amilyen magabiztos stílusban ezt előadta és főleg az a "férfi beképzeltség" szöveg, na az tett be nagyon!

2010. okt. 21. 12:53
 8/13 anonim ***** válasza:
A nők tényleg többen vannak, de a szórakozóhelyekre kevesebbszer mennek, valamint a tárkereső oldalakat is ritkábban látogatják mint a fiúk. Míg a fiúk a haverjaikkal minden hétvégén a buliról bulira járnak , addig a lányok (ha nincs párjuk) akkor kb havi 1x döntenek ugy hogy a csajokkal elmennek bulizni.
2010. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A magyar korfa úgy néz ki,hogy több fiú gyermek születik,majd a párválasztás időszakában (25-30) egyenlő arányban vannak a nemek és afölött a férfiak kevesebben lesznek. Ez nem mendemonda,ez a korfa!
2010. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Épp ezen gondolkodtam tegnap. De különben, menj el egy plázába, hidd el, ott sok lányt fogsz látni, és annál kevesebb fiút. :P
2010. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!