Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemek felcsrélődése, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemek felcsrélődése, avagy kezdődik egy új korszak?

Figyelt kérdés

A Mai fiúk mind gyámortalanok és bénák, a lányok meg olyanok mint még soha.

Kezdjük a fiúkkal. Kis koruk óta beléjük van nevelve az, hogy a nővel szépen bánjanak nyissák ki előttük az ajtót meg hogy ne beszéljenek előttük csúnyán.Engem pl. apám arra nevelt, hogy hogyha megtetszik nekem az óvodában agy lány akkor kapjam el a kezét, és vigyem őt a bokorba :). A mai nevelésnek az a következménye, hogy a gyerekeknek teljesen eltorzul a világnézetük és nem tudják, hogy hogyan is kell igazából bánni a nőkkel.Pont ma olvastam itt, hogy a gyerek nem mer a csaj arcára adni egy puszit, mert annyira fél a nőktől... A mai kor jófiúkat nevel, akik főznek a barátnőjükre, otthon marad a gyerekekkel amíg az asszony dolgozik, és még a nők azt is elvárják a férfiaktól, hogy a szülés fájdalmában is osztozzon(még szerencs hogy mi nem tudunk szülni mert még a végén ez is ránk maradna) Igazából olyanok a férfiak már mint régen a nők. Ez bizony a női emancipáció következménye. A legnagyobb baj az, hogy ezt a nők rühellik igazából a legjobban. Minden nőnek az a baja, hogy "...basszus mekkora egy papucs a párom.." "...nyálas és unalmas vele lenni..." stb.Azt sem tudják hogy mi a jó nekik, csak gondolkodás nélkül cselekszenek mint mindig.

A kiscsajok meg álomvilágban élnek. A legtöbbet a tv nevelte fel, azt hiszik, hogy minden úgy van, és úgy szokott lenni mint azokban a béna amerikai filmekben (fiú+lány;egymásba szeretnek;valami probléma;végén meg a bál, ahol összejönnek.). Undorító. A kislányok azt hiszik, hogyha 16 évesen még szüzek, akkor az egy írtógáz dolog. Azt hiszik, hogyha már testileg érettek akkor készen állnak mindenre. Ez nagy baromság. Régebben a nők 15-16 évesen lettek úgymond "ivarérettek". Attól, hogy a testetek már érett, attól még nem vagytok felnőttek értsétek meg. Kb. 17 éves kororotokig még gyerekek vagytok agyilag.Meg még az a felháborító, hogy a kis 13éves itt, idegenektől kér tanácsot, hogy hogyan kell szopni...pff

Csak én gondolom hogy itt valami nagyon el van rontva, vagy többen is osztjátok az én véleményemet?

Én egyébként nem vagyok öreg egyáltalán, csak a többséggel szemben engem nem a tv és az internet nevelt fel, hanem hús-vér emberek, a szüleim.

20f


2010. márc. 7. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

együtt érzek veled, kezdenek a nemek felcserélődni, de az ösztönök nem alakulnák ilyen gyorsan.

ezért torz a mai világkép, vagy is kezd az lenni, mivel az ösztönök mást diktálnak mint amiket tesznek a mai fiatalok.

2010. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha annyira a régi világot majmolod, ott bizony nem volt ritka, hogy egy nő 16 évesen már szült, és nem a kisebbségre gondolok
2010. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen szült, de előtte nem k.uratta még szét magát számtalanszor a disco wc-jében 14 évesen... erről beszélek
2010. márc. 7. 15:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek főzni a barátnőmnek és ő is szereti. Nem hiszem hogy attól lennék papucs, hogy nem úgy rontok haza, hogy: ,,Hé asszony hol a vacsora a k*rva életebe már?" Mellesleg meg nem tudtam, hogy ha valaki udvarias az ciki:/
2010. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egyetértek veled ezekben, engem is hús-vér szülők neveltek fel, szerintem sajnos egy új korszak, mert hallom a nagyszüleimtől a történeteket, hogy náluk 14-15 évesen az volt nagy szám, ha egy fiú megfogta a lány kezét, vagy ha puszit adott az arcára, manapság pedig már tovább is mennek egyesek, de szerencsére még elég sokan vannak olyanok, akik nem ilyenek.
2010. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
15:33, valóban szültek, mert alacsonyabb volt az átlagéletkor, meg nem a karrier volt a fontos, meg hogy "jajj, szülés utána megereszkedik a mellem"... Amúgy érdekes módon én pont nem ezt látom, amit leírtál. Szerintem egyre kevesebb a papucs, meg az udvarias ember, helyettük a fiatalság bunkó paraszt menőgyerekekből áll. A kis pics@tömegekkel egyetértek. Ettől függetlenül elkeserítő a helyzet.
2010. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnt fel, hogy a világ változik? Különböző korszakok vannak, és minden korszakban vannak pozitív és negatív dolgok. Én előreengedem a nőket és sokszor szívesen főzök is, mégsem hallottam még egy csajtól sem, hogy papucs, vagy gyámoltalan béna vagyok, mert úgy viselkedem mint egy férfi, de az nem egyenlő a bunkó parasztal.
2010. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én ezt tapasztalatból írtam...A szobatársam barátnője a múltkor mondta a csávónak hogy éhes csináljon már neki valamit. Mondta ok, de nincsen lábasa.Csaj mondta h neki van csak fel kell menni a 7.re(lépcsőn).felküldte a gyereket, megfőzette vele a kaját. Miután végeztek mondta a srác hogy ugye elmosogat? Csaj válasza erre az volt hogy túl fáradt és ezért ő nem tud. És persze a kiscsávó mosogatott el helyette.

Na, ez a gáz.És tudod mit? Az a gyerek is ugyan ezt mondta:"szeretek főzni a barátnőmnek"

2010. márc. 7. 15:43
 9/15 anonim ***** válasza:

Én annyival javítanám ki az észrevételed, hogy a lányok nem 17 éves korukig gyerekek agyilag, sokszor még 20-21 évesen is.

+ Ahogy írtad, a FÉRFI társadalom kihalófélben van, de sajnos a NŐI társadalom is!

2010. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Akkor a nő főzzön, mosson, takarítson, neveljen gyereket, és ugye dolgozzon is, mert a mai világban egy fizetésből elég nehezen él meg egy család. Ha a pénz keresés megoszlik, akkor a háztartási feladatoknak is meg kell. Te is elég éretlen vagy még ahogy látom.
2010. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!