Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg felcserélődtek manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felcserélődtek manapság a nemek?

Figyelt kérdés

Lehet nem pont ideális kategória, de a szerelem/szex témakörbe nem akartam feltenni a kérdést, talán itt több és értelmesebb válasz fog jönni.


Én úgy vettem észre, hogy a fiúk nagyon ellányosodtak. Ha normális, ápolt férfit látok az sem az én korosztályom általában, sajnos. (19 vagyok L ) Viszont egyiket sem mondanám érettnek, buli , cigi, pia.stb.Vannak kivételek de ez nagyon ritka.

Na meg attól is falra mászok, hogy vasalva van a haja, szolizik, csőnadrágot vesz fel, szemöldököt szed readásul jó vékonyra, körömlakk....=S MI EZ?


Remélem nemcsak én vettem így észre.


2011. máj. 2. 14:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, nekem nem tűnt fel. Lehet én lakok másik bolygón, de itt ha kimegyek a városba akkor 95%-ban férfias férfiakat látok, a tinik még divatolnak, de ők sem lányosak, csak gyerekesebbek.
2011. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha fel nem is cserélődnek, de sokféle normatívarendszer omlott le és alakult át. Van, aminek örülök, van, aminek nem.

A klasszikus sztereotípiákra mindig is haragudtam:

A nőnek a gyerek a konyha és a háztartás háromszög sarkai között kell ugrálni.

Nem! Egy nő is dolgozhat, építhet karriert, vezethet sportkocsit :), szórakozhat stb

A férfi dolga eltartani a családot.

Nem! Mármint nem csak. A ffi legyen valamilyen szinten a családfenntartó, de teljesen normális, ha közösen viselik a pénzkeresés és a kiadások terheit.

A férfi, ha szebb az ördögnél, akkor már szép, nem kell adnia magára.

Na annak örülök, hogy ez megszűnőfélben van. Egy férfi miért ne öltözhetne igényesen, miért ne ápolhatná magát?

Egyben itt a rákfenéje is a dolognak: azt nem szeretem, hogy a férfiak elnőiesednek az ötlözködésben. Pl papucsviselet utcára, mezítlábfejjel. Vagy a kérdésben szereplő körömlakkos, szempillás, sminkes stílus. Na az nagyon ubzis, nem tetszik.

2011. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Hát bizony ezek a metroszexuálisak
2011. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

A gyenge jelleműeknek muszáj majmolniuk valakit/valamit, amitől azt hiszik magukról, hogy sikeresek lesznek.


És manapság azt a világot éljük, amikor igen, tényleg így válik valaki népszerűvé.


Minél aberráltabb, provokatív vagy, annál nagyobb a közönséged.


Az effajta "modern torzulásnak" nagy szerepe van ebben a médiának.


És még azt mondják sokan ez az ő "egyéni" stílusuk.. aha..

2011. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom,sajna.De nem csak öltözködésben,de már jellemre is.Már nem ők azok akik udvarolnak(ha még van ilyen),nem kezdeményeznek.És még sok hasonló.Nekem már túl nyálasak.de akik meg gyúrják magukat,azok meg néha olyan gyerekesek,hogy égnek áll a hajam.
2011. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem... De nézz rá a tinilányokra is: eltűnik a mellük, a csípőjük, a combjuk, nincs női alakjuk, egyre karakteretlenebb az arcuk, mind egyforma, egyforma haj, smink, ruhák, arc...

A pasik... Talán ezért vonzanak annyira az idősebb férfiak (30+) pedig csak 21 éves vagyok. Ők még a férfi nemhez tartoznak! Amitől szét tudok olvadni: arcszőrzet, izomzat, férfias kiállás, tekintet és meg ne próbálja a mellkasát, meg a lábát szőrteleníteni! xD

De a szőrtelenítem-magam-mindenhol típusú, hú-de-vagány-csávó-vagyok járástól, a seggközépig letolt gatyától (amiből jó esetben a micimackós alsó tűnik ki, rosszabb esetben a hátsójuk) röhögőgörcsöt tudok kapni. xDDDD

2011. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Utolsó:Igen még ezt el is felejtettem odaírni, hogy jellemben is teljesen mások. vagy nagyképűek és önteltek, lenézőek, vagy alapból bunk.ók , és még csak kezdeményezni sem mernek sokan.
2011. máj. 2. 14:34
 8/34 anonim ***** válasza:
Hát, azok a fiúk, akik valójában lányok, ne is kezdeményezzenek! :):)
2011. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Ne a 16 éves kis bunkókat nézd...
2011. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Én sem látom ezt ennyire vészesnek... a tinik körében tényleg van egy ilyen réteg, hogy vasalt haj - mellesleg szerintem akinek úgy áll jobban, az vasalja, mi a különbség aközött hogy egy lány vagy egy fiú vasalja a haját? -, csőnadrág, stb.. De a felnőttebbek között (22+) már azért ritkább jóval. És a mostani tinik is ki fogják nőni. Nekem is voltak fiatalabb koromban fura időszakjaim mikor elég érdekesen öltözködtem, kinőttem... A szemöldökszedés meg szerintem már az ápoltság kategóriába tartozik, nem tudom te mire gondolsz, hogy szedik ki, de akinek én láttam hogy ki van szedve a szemöldöke eddig, nekik nem volt vékony, csak szép formája volt. szerintem a férfiak is adhatnak nyugodtan annyira a külsejükre, hogy ha úgy gondolják jónak, ne egy dzsungelt hordjanak magukon (szemöldök, arcszőr, testszőr..). Mondjuk a körömlakk az már vicces, de én még sosem láttam egy pasit sem körömlakkozott körmökkel.. :D
2011. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!