Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért van az hogy mindig azon keseregtek hogy?

Figyelt kérdés

milyen éretlenek a fiúk...? miközben megijedtek a valóban érett pasiktól?

pedig nem vagyok vaskalapos, sem vasszigorú :)

22f


2010. okt. 21. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves lányoknál próbálkozol, és hogy te pontosan mit értesz azon, hogy "érett".
2010. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én összefutottam már olyan pasival 16 évesen aki érettlenebb volt nálam, pedig ő már majdnem 30 volt.

Az érettlen szó pedig elég tág fogalom,mert lehet valaki komoly,de érettlen és lehet valaki bohókás,de közben adott szituációban igen is tud éretten gondolkodni.Amúgy ez bizonyított h. a férfiak később érnek mint a nők,mind testileg,mind szellemileg.

2010. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

12.29

Az utolsó mondatoddal nem igazán értenék egyet. Lehet, hogy régebben ez így volt, de manapság már a lányok közül sokan csak akkor ekzdenek megkomolyodni, amikor már az öregedést tapasztalják magukon.

2010. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Mert:


1. A nők maguk sem tudják mit akarnak, mégis elvárják, hogy a férfi tudja

2. Női logika < 0.0001

3. A nők mindenen keseregnek, legyen az a férfiakkal kapcsolatos abnormális elvárásuk vagy egy pattanás a seggükön

4. A nők csak állítják, hogy nekik egy kedves, normális, törődő, megfontolt férfi kell, úgyis egy bunkó, idióta, agresszív és felelőtlen férfibe szeretnek bele.

5. A nők pontos magyarázatot adnak az elvárásaikról, de hibaüzenet jelenik meg az agyukban a "kölcsönös" szó hallatán.


egy nő véleménye

2010. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
kezdenek
2010. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

12.43

Te komolyan nő vagy? Csak azért kérdezem, mert sosem lehet jó érzés, ha az ember a saját neméről ír kritikát.

2010. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan nő vagyok. :) semmi sem akaszt ki jobban, mint egy feminista elveket skandáló nő, az ilyeneket meg tudnám fojtani egy kanál vízben...

én könnyen kritizálom őket, mert erős önkritikám van, bennem is vannak tipikus női vonások, de én nem is tagadom le. bár a felsorolt példáim szerencsére nem igazak rám, én tisztelem és szeretem a férfiakat. és mily érdekes, engem sosem nézett le egy sem azért, mert nő vagyok... talán mert nem is viselkedem úgy? hm? :D

2010. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A feminizmus tényleg a női nem nagy rákfenéje. Sosem értettem, hogy mi a jó ebben az állandó női-férfi gyűlölködésben. Egyébként most nyers leszek: a feministák legtöbbjének az a baja, hogy az általa kinézett férfi nem őt dugta meg jó alaposan, hanem valaki mást. És mivel egyebet nem tehet, hát újságokban vagy neten uszít a "szemét, bunkó" férfiak ellen.
2010. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Milyen a valóban érett pasi szerinted?
2010. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

12:59

Igen, nyilván ilyen okai lehetnek. :) a nőknek lehetetlen megfelelni. magamon is látom, ha nyűgös vagyok, akkor nehéz velem. De a párom tudja a módját: átkarol és sok puszi, és mosolyog rajtam kedvesen. Én a hisztim alatt is pontosan tudom, hogy én vagyok a hülye. sok múlik azon, hogy felismerik-e a nők a hibáikat. a legtöbb max a külső hibát fedezi fel, amik lényegtelenek, de a viselkedésbeli hiányosságokat az Istennek sem vallanák ám be, még saját maguknak sem...

Mi nők hajlamosak vagyunk igenis elvárni olyat, amit lehetetlen megfelelően teljesíteni. Mindig bele lehet kötni.

2010. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!