Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért van az hogy mindig azon keseregtek hogy?

Figyelt kérdés

milyen éretlenek a fiúk...? miközben megijedtek a valóban érett pasiktól?

pedig nem vagyok vaskalapos, sem vasszigorú :)

22f


2010. okt. 21. 12:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%

Újabb okfejtés. Először leírom, mi az, ami állítólag akarnak a nők és mégis hogy reagálnak arra, ha van ilyen férfiban, de persze nem az övüké. (tapasztalat, még itt a gyiken is láttam ilyen válaszokat nőktől...)


1. Gondolkodjon komolyan kettőnkről a kezdetektől fogva, "Veled fogom leélni az életem" kijelentések a lehető legkomolyabban.

Női reakció:

"Ha tényleg így gondolkodik, akkor pióca, az ilyentől menekülni kell, mert ahhoz több év kell, mire kijelenthet ilyesmit. Ilyen nincs, hazudik, biztos megcsal..."


2. Legyen kedves és odaadó.

Női reakció:

"Ez nem is férfi, ez nyámnyila. Hagyd el egy igazi férfiért, úgysem fog kielégíteni hosszútávon, csak bemagyarázod magadnak, neked nem ez kell!"


3. Nem kell, hogy gazdag legyen, csak szeressen!

Női reakció:

"De egy ilyen férfira hogyan építhetsz jövőt? Mire fog előteremteni annyit, amiből megéltek? Szép a szerelem, de abból kifizetheted a rezsit? És az úgyis mulandó..."

2010. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát igen. ez az igazság:P
2010. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

19:29-es az 2-vel előttemnek nem teljesen van igaza, vagy csak én lógok ki a sorból,mert én igenis elvárom a páromtól h. kedves és odaadó legyen.Jártam már olyan fiúval aki nálam is szegényebb volt, sok fiúnak mondtam már h. vele akaromleélni az életemet a kapcsolat elején, azért mert akkor épp így éreztem, aztán persze változott,de akkor nem hazudtam.A mostani páromnak is ezt mondtam a kapcsolat elején,de nála még most is így érzem és szerencsére ő si így érez.Ja és én kifejezetten utálom a bunkó, rosszfiús pasikat, alapból nem szeretem a balhékat szóval az ilyen fiúk szóba sem jöhetnek.Nem tartom magamat piócának, csak egyszerűen mindig a komoly kapcsolatokra hajtottam, akinél úgy éreztem h. nem komoly ott szakítottam, vagy épp a fiú szakított velem, mert ő nem godnolta komolyan.


Azt nem tudom most mi van,de tény h. amikor én voltam kamasz akkor ott a lányok érettebek voltak"agyilag"mint a fiúk.Tény h. a lányok bohókásabbak, vagy tudnak hülyeséget mondani,de az a anormális pasi aki tiszteli a női nemet és értelmes az nem néz le egy ilyen lányt, bár tény h. vannak nagyon buta lányok is,akik nem pusztán hülyeséget és dilis dolgot mondanak hanem butaságot is egyben, vagy olyat amivel saját magukat alacsoníítják le, de ilyeneket fiúktól is hallottam.AMúgy számomra érett az aki bizonyos esetekben tud éretten gondolkozni, élni, viselkedni.Attól még lehet a hálószobában gyerekes vagy a haverok társaságában bolondos,de egy hivatalos közösségnem nem kell h. lejárassa magát, vagy az élet nagy dolgairól tud értelmesen gondolkodni.Számomra érett pasi az aki nem ilyed meg a házasságtól, gyerektől, tiszteli a nőket, lehet 1 éjszakás kalandja,de utána ne k**vázzon le senkit....

2010. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
bocsi,12:29
2010. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a komoly és az érett teljesen két különböző dolog. Én szeretem azokat a fiúkat, akikkel mindig lehet viccelődni, egy jót nevetni, ettől még nem éretlen. Az éretlen fiú sztem olyan, aki másról sem tud beszélni, mint hogy milyen jól beb@szott tegnap, meg hány csajt fektetett le. Szóval lehet, hogy az a baj, hogy túl komoly vagy és nem vagy elég szórakoztató társaság, és nem azt hogy érett vagy.
2010. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13:15-ös vagyok. A humor és a komolyság nálam sem zárja ki egymást. Hajjaj, mi betegre tudjuk röhögni magunkat a barátommal. :) imádom a humorát, ő is az enyémet. tök jó pl. narrálni a tv műsort, na ettől szokott szegényem fetrengeni. :D
2010. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hát igen aki még a strigula gyűjtésen agyal,az éretlen,legyen az nő vagy férfi.De persze szerintem egy 14-16 éves is lehet érett, ha úgy gondolkozik és viselkedik és egy 30 éves is lehet éretléen, legyen az nő vagy férfi.
2010. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

12:29


Ez vicces :D

A jó öreg duma, hogy a fiúk később érnek.

Szállj fel suliidő után a metróra, és hallgasd, hogy miről beszélnek a lányok, és miről a fiúk.

Aztán majd beszélhetsz.


12:43


Ehhez már nem tudok mit írni, minden benne van.

2010. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az éréssel kapcsolatban csak egy példa: mi, srácok gyerekkorunkban arról álmodozunk, hogy westernhősök, kommandósok vagy hasonló kalandos életű, vagány fckók leszünk. Azután kinövünk belőle.

A lányok tinédzserkorban és gyakran még bőven huszonéves korban is az Alkonyat sztárjairól álmodnak, hogy elviszi őket ebből a világból és majd örökre együtt lehetnek!

Mindig elképeszt, hogy képesek ennyire komolyan venni azt a sz... rt, mikor egy blőd mese az egész! Még az, hogy megnézik, egy dolog, de az már több a soknál, hogy nem egy lánynak ebből áll ki az élete!

2010. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
második sor "fickók"
2010. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!