Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es és 50-es hölgyek kelendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es és 50-es hölgyek kelendőbbek lehetnek a fiatalabbaknál - bizonyos esetekben? A kérdésemet az ihlette, hogy kb. 36 éves korom óta szinte töretlen a népszerűségem az ellenkező nemnél.

Figyelt kérdés

44 éves koromban történt az első "lánykérés" - csak nem tudtam rá mit felelni. (Váratlanul ért, a lélegzetem is elakadt.) 2018. október 9.-dikére emlékszem.


További másik két alkalom: szeptember 23. és november 19. - az idén. Ez a két utóbbi egy másik férfitól, aki már az év elején összebútorozást tervezett velem kapcsolatban.



#párkapcsolatok megtartása #női-férfi szolidaritás
dec. 8. 06:14
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

A, komolyan gondoljàk

B, a klasszik beetetős lànykérés, h megadj mindent

C, felfogtàk, h ez életed vàgya és teljesíteni szeretnék

D, màr lassan lejàr a vekker és hàzasodni szeretnének.


Bàrmelyik lehet igaz.

A kornak ehhez speciel csak a D verzióban van köze.

A B-t meg kiszűri egy értelmesebb nő.

dec. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Noren1989 köszönöm a tájékoztatást!


Kezdem azt érezni, hogy igaz lehet a B verzió. Társasmagányt érzékelek most jelenleg és inkább "maradunk a barátságnál" kategóriára szavazok.


Egyelőre az utóbbiban állapodtunk meg. Túl sok volt egész évben a zűrzavar. Lassabb fokozatra visszakapcsolunk és várunk a bensőnk válaszaira és a körülöttünk alakuló eseményekre...


Még nem egészen egy éves az "egymásra találásunk". (Kicsivel több mint egy éve kezdtünk a flörtbe/pettingelésbe. De az első gyanús jelnél megálltam és nagyon jól tettem...)

dec. 8. 06:45
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Ez csak a külsőségekről szól mindig. Ha valaki ennyi idősen jól tartja magát, törődik a külsejével, kedves az emberekkel annak mindig lesz udvarlója.

Nekem is volt ilyen kolléganőm, és mindig volt nála valaki "szórakoztatni", még egy huszonéves is többet szeretett volna tőle mint csak kolléga lenni.

dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak a külsőségekről szól.


Az arcom szép, nem tud öregedni a bőröm, ami inkább genetika - egyesek szerint a hangom vonzó - de amúgy semmi extra.


Többen mondják nekem, hogy a szőkére festett haj nagyon jól áll most.


(Eredetileg barna volt és utána rögtön feketét szerettem volna, de egy ideig rá tudtak beszélni a vörösre. Az feleslegesen "vadító" volt.)


Talán inkább az, hogy a hétköznapi életben csendesebb vagyok, keveset beszélek. De nyitott vagyok a barátkozásra.

dec. 8. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!