Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bizonyos tárgyak elvesztése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bizonyos tárgyak elvesztése, hiánya jobban fáj mint az embereké, akkor nekem nincs szívem? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem viselt meg a szakítás, tulajdonképpen még öröm is volt nekem, mert azóta felszabadult vagyok, jobban érzem magam. Bizonyos tárgyak nélkül viszont nem tudok meglenni, belebetegednék ha nem lenne.

Embereket meg gyűlölöm, alig van egy két személy akit szeretek, de nélküle se lenne gondom.


2023. okt. 11. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán még nem szerettél igazán, mélyről jövően.
2023. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz kell egy eq vagy iq hogy felfogja vki a súlyát annak ha vki meghal.


Bakker tizenéves gyerekek röhögve levideozzák azt is segístégnyújtás nélkül, amikor vki vízbefullad.(megtörtènt eset)


Ehhez kell vmi agyi érettség.

De volt olyan huszoneves is akinek meghalt az anyja es csak az érdekelte a gyk-n hogy az anyja ruháit neki adhatja e a párjának vagy hülyén venné e magát ki


Tárgyakhoz kötődni meg ostobaság.

2023. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy nem volt alapból nagy szerelem, vagy már kiszerettél belőle. Szerintem sokunknak volt olyan szakítása, ami után inkább boldog volt, mint szomorú. Amúgy ja, cukorbeteg vagyok, szóval átérzem, hogy vannak tárgyak, amik nélkül nem tudok meglenni.
2023. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van veled baj, érzéketlen vagy.
2023. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"20on évesen meghallt az anyja és csak az érdekelte"

Igen biztos csak az érdekelte te lelketlen g3ci. Biztos úgy írta ki a kérdést, hogy "Mizu skacok, anyám megmurdált, amit amúgy leszarok, engem csak az érdekel, hogy a ruháit a barátnőmnek adhatom e"....

Én 22 éves voltam mikor teljesen váratlanul elvesztettem a 47 éves édesanyámat, és igen akár ilyen kérdések is felmerülhetnek ilyenkor az emberben.

2023. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogunk tudni válaszolni. Még egy pszicho is csak alapos feltárás után deríthetné csak ki.
2023. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!