Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több hírben is olvastam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több hírben is olvastam, hogy bizonyos nők odáig eljutnak az ellenszenvben, hogy levágják a pasi péniszét. Hogy lehet ezeket a nőket kiszűrni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Stb.


2023. nov. 11. 12:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Van annak jele, hogy ki hajlamos erre?
2023. nov. 11. 12:24
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Egyes férfiak meg odáig jutnak, hogy kinyomják a barátnőjük szemét...


A megoldás az, hogy meg kell próbálni elkerülni a pszichopatákat. Ahogy a szemkinyomós esetben sem ez volt az első intő jel, úgy itt sem gondolom, hogy a nő a pasija megcsonkításával kezdte a "karrierjét".


Időben le kell lépni az ilyen ember mellől.

2023. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2


A nők elleni erőszak folyamatosan a köztudatban van, egy percre sem engedik, hogy megfeledkezzünk róluk. A példád címlapon is volt.

A férfiak elleni erőszakos bűncselekményekről viszont alig hallani, azokból nem igazán van címlapstory. Szóval engedd meg, hogy ebben a topikban most ne a nők legyenek a középpontban.

2023. nov. 11. 12:31
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Talán nem az origora meg a borsonline-ra kellene alapoznod a világlátásodat, és nem torzítanál ekkorát a valóságodon. Igen, léteznek elmebeteg nők, akik ilyen szélsőséges megoldásoktól sem riadnak vissza, de azért nem ők teszik ki a nők többségét. És igen, léteznek agresszív férfiak is, a tesztoszteronnak köszönhetően jóval nagyobb számban, mint ahány erőszakos nő van.

Elszigetelt esetekből azért ne vonjunk már le messzemenő következtetéseket.

2023. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

3

Igen, hisz a nök elleni erőszak az ugye oke! Hiszen, mi az, hogy nem akar szexelni!??

2023. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4-5


Nem én torzítok a valóságon, hanem ti értelmezitek félre (szándékosan?) a kérdést.

Egy szóval sem mondtam, hogy ők tennék ki a nők nagyobb részét, ahogyan arról sem szóltam, hogy a nők elleni erőszak oké.


A kérdés nem a szélsőséges feministákhoz szól, hanem a racionálisabb nőkhöz, illetve inkább olyan férfiakhoz, akiknek volt dolguk hasonló nőkkel.


Van olyan vélemény miszerint a "Sok női pszichopata kóros hazudozó, aki ravaszabb és manipulatívabb, mint a férfi pszichopaták”. Lásd itt: [link]


Tapasztalatok érdekelnek. A való életből.

2023. nov. 11. 13:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedéssel.. ami egy hosszú folyamat.
2023. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7


Az már igaz. Ha nem vigyázok, talán az én péniszem is odavész. xD

2023. nov. 11. 13:45
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Volt egy nagyon tüzes barátnőm, akit gyakran kaptam hazugságon, de az ágyban igazi vadmacska volt, ami engem mindenért kárpótolt. Egyik este a szokásos többmenetes párnacsata után észrevettem, hogy az éjjeliszekrényen van a szabóolló. Kérdeztem a lányt az okáról, de csak annyit mondott, hogy talált a YouTube-on valami szabás-varrás csatornát, és este nekilátott gyakorolni. Jól van, lefeküdtünk aludni. Nagyon erotikus álmaim voltak, már majdnem elsültem, amikor arra eszméltem, hogy a barátnőm álmomban elkezdett orálisan kényeztetni (tudjátok, ez ilyen divatos kifejezés a szopásra). Gondoltam, úgy teszek, mintha aludnék, hadd csinálja tovább a kis huncut. Igen ám, de mikor egy pillanatra abbahagyta, lopva kinyitottam a szemem, és azt láttam, hogy fölöttem térdel, és kezében az ollóval a kopasz ezredes felé közelít. Több se kellett nekem, két lábbal lerúgtam magamról, hogy a sublótig repült. Meztelenül kiugrottam az ablakon, és kilométereket futottam a tarlón, hogy végül a szomszéd tanyán lakó özvegyasszonynál találjak menedéket. Azóta is ott élek vele meg a félkegyelmű, kerek tomporú lányával, gondoskodom nekik a betevőről.
2023. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, neked még hosszú utat kell bejárnod ahhoz, hogy legyen nőd. Nem jó irányba haladsz.
2023. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!