Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az érzés valami gyengéd dolog, vagy normális?

Figyelt kérdés

(Nem tudtam kit kérdezhetnék meg, ezért írom ide) Szóval külföldön élek, egy úgynevezett flatshareben, vagyis hogy 4-en élünk egy lakásban, mindenkinek van szobája, a fürdő meg a konyha pedig közös. Mind magyarok vagyunk, mert ez így olcsóbb, van egy ilyen cég aki csak magyaroknak ad ki. Szóval eddig 4-en pasik éltünk együtt, a 2-es szobában többen is laktak az elmúlt 1-2 évben, de mi 3-an többiek már vagy 5 éve lakunk így együtt ebben a lakásban, és igyekszünk a legkevesebbet találkozni.

De idén augusztusban beköltözött egy 18 éves lány a 2-es szobába, aki egyetemre jött ki. Eleinte mind elég szkeptikusak voltunk hogy csajjal lakjunk, de nekem pl nagyon bejön. Tett ki törülközőt a mosogató mellé, vett szelektív kukát, mert mi eddig mindig a zsákba dobáltuk csak a cuccokat, sokkal rendezettebb mint mi, én vagyok vele egy hűtőben, a többiek meg egy másikban. A saját hűtőrészét is teljes rendben tartja, meg minden. (Hetes rendszerünk van), minden hónapban mindenkinek kéne egyszer takarítani, de rajtam kívül a másik két srác leszarja ezt, szóval ketten takarítunk. Képzeljétek még a szomszéd nénivel is jóba lett, a mi bejárati ajtó előtti részünket is kidekorálta halloweenre, mert a néni is mindig megcsinálja, meg itt szokás és kérdezte, hogy nem baj-e ha majd karácsonyra is. Amióta összebarátkoztak a szomszéd néni mindig hoz nekünk kukászsákot ha ő megy a gondnokhoz érte, berakja a csomagjainkat a tető alá hogy ne ázzanak meg (itt az ajtó előtt hagyják a csomagokat) és hasonlók. Még sokáig részletezhetném, mert ennél még több dolog van, de a lényeg, hogy szerintem nagyon jót tett ennek a lakásnak ez a lány.

És akkor a konkrét dolog ami miatt írom ezt a kérdést, hogy ma reggel is összefutottunk a konyhában olyan hét körül. Pizsiben volt, és általában rávesz egy ilyen nagy fekete kardigánt, hogy ezt eltakarja. Kicsit rekedt hangon köszönt, hogy jó reggelt, éppen teát főzött magának, én is köszöntem, és mondtam neki, hogy hallottam este köhögni, és jobbulást, mondta, hogy köszöni. Aztán viccesen megjegyezte, hogy nem tudta hogy itt a szabályok magyar idő szerint élnek, és a mosógépre nézett. Mert hogy elég hangos nálunk a mosás, ezért csak reggel 8 és este 8 között lehet mosni, de az egyik lakótársunk ezt előszeretettel leszarja. Majd kicsúszott a számon, hogy “ohh, felébresztett?” Azt válaszolta “Nem, de nem megy a beadandó amit éppen írok, szóval fejben próbálom a mosógépre fogni” és megint nevetett. A tea filtert kidobta, és még kivett egy joghurtot a hűtőből, majd mondta, hogy kitartást a napra, ma melózol, ugye? Mondtam, hogy igen, és rám mosolygott majd felment. Be kell vallani hogy így reggel kicsit megütött ez a beszélgetés, és azon gondolkoztam, hogy 35 éves felnőttként lehet hogy levett a lábamról egy 18 éves csaj?? Szerintetek ez mi lehet?



dec. 8. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben nem volt semmi különleges. Nem is értem, hogy miből gondolod.
dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy részemről normális-e, hogy ennyire “megmozgat” az hogy simán beszélgettünk tök hétköznapi témákról, azóta sem tudok másra gondolni egyszerűen…
dec. 8. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ezek alapján nincs körülötted egyáltalán nő, figyeleméhes vagy és azért vesz le a lábadról egy kis illemteli kötelező beszélgetés lakótársak között.
dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Hogy részemről normális-e, hogy ennyire “megmozgat” az hogy simán beszélgettünk" - ha ingerszegény környezetben élsz, igen.
dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a baratkozas jelet sem latom , szimplan megadja a kello tiszteletet .
dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabor49 ***** válasza:
lehet érzel iranta valamit nincs ebbe semmi
dec. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a csajt alapból nem is értem. Nem lennék képes sehány évesen sem egyedüli nőként 2-3 pasihoz beköltözni. Pont az ilyenek miatt, mint a takarítás, meg hogy nyugodtan ki sem mehetek melltartó nélkül a lakásban sehova. Felöltözni meg nem szeretek, mert nekem magas a hőérzetem, télen is rövidben vagyok fűtött lakásban.


Homokóra alakom van, nagy melleim és alapvetően kedves természetem, kedves mosollyal. Ezt amiatt mondom, mert ahogy ennél a lánynál sem jelent ez semmit, úgy nálam sem. Volt olyan lakótársnőm, aki mindenképpen trécselni akart velem minden reggel és este. De leginkább nyavalyogni... Én meg egy idő után nem akartam rendes kislányként eleget tenni ennek, megmondtam hogy fáradt és stresszes vagyok, felálltam a géptől a konyhába egy teához, szeretnék egyedül lenni és nem akarok vele lenni a konyhában.


Erre annyit mondott hogy sajnálja, hogy a lakásban nincs nappali, mert így csak a konyhába lehet néha egy kicsit kiülni. Mondom ezt én is sajnálom, de attól még én nem vágyok mindig társaságra, csak a teámra.


Most egy baràtnőm költözött be, ő nem egy energiavámpír típus, érdekes vele nem zavar hogy reggel és este is beszélgetünk. :D


De a Jóbaràtokban nem hiszek, az együttélés sokszor tényleg csak anyagi kényszer, közben meg nem való mindenkinek.

dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:

"ez az érzés valami gyengéd dolog, vagy normális"

A gyengédség mióta nem normális?

dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!