Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért van az h Msnen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért van az h Msnen olyan mintha a hevrjával beszélne, de ha együtt vagyunk akk meg normális, gyengéd és csak árad belőlle h szeret?

Figyelt kérdés

a lényeg az h a barátom egy ideje msn en olyan mintha a havejával beszélne, de ha együtt vagyunk akkor meg csak úgy árad belőlle h imád, szeret. például ha én kérdezem h akar e talizni akk azt mondja h nemtudja és majd megbeszéljük, de mindig az sül ki belölle h eljön hozzám,de ha ő kérdezi akk meg nincs az h majd még megbesz h mikor meg minden, és enmtom miért van ez:( volt már iylen h úgy beszélgetett velem msn en mint a haverjával de aztán vh egy kis idő múlva megváltozott és úgy beszélt velem mint a bnőjével, bár most is sok szivet ír és mondja h szeret,de ha kettesben vagyunk akk jobban, nemtom miért:S SzeteK??

lécci normlis válaszokat, nemet és kor is pls


2010. júl. 20. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, sokkal jobb, mintha fordítva lenne. Ha személyesen gyengéd akkor ne beszélgess vele MSN-en.
2010. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert msn az számítógép...
2010. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális (személytelennek tartja) és igaz, sokkal jobb, mintha fordítva lenne. Én a helyedben csökkentenék az msn-es beszélgetéseken és inkább a valódiakra építsétek a dolgokat. Ha nem laktok egymástól túl messze.


Irigyellek, nekem is egy ilyen srác kellene. Becsüld meg, ez nem olyan nagy probléma.


Jah és mégegy dolog. Annak is örülnék ha egy kicsit a haverjának is tekintene. Hiszen az az igazi, őszinte kapcsolat szerintem.

22/L

2010. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mert az msn szar.
2010. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolj bele: msnen keresztül nem látjátok egymást nem tudtok beszélni, még ha kamerával és mikrofonnal társalogtok, akkor is elég nehéz kifejezni az érzelmeit amiket irántad érez.

Ha együtt vagytok a valóságban (nem a mátrixban :)) akkor megölel, megcsókol, szavakkal becézget. Ilyen dolgokkal azért sokkal jobban ki lehet fejezni a szeretetet, mintha azt írná msn-en, hogy "szeretlek" - mert ez csak egy üres szó lenne mindenféle tartalom nélkül. 27F

2010. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!