Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves srácok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok, akiknek volt (vagy van) MILF szeretője/barátnője, meddig tartott a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy hölgy mondta, hogy huzamosabb ideig volt viszonya 28 éves fiúval egymás kölcsönös örömére, de tudta ő is, hogy ez nem lesz állandó.

dec. 9. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
31 vagyok, de pont 28 evesen volt egy 42 eves novel egy ejszakas szex az autoban. Nyilvan mar lehetett latni hogy kicsit molettebb nem volt olyan feszes a bore mint egy 20 evesnek de amit tudott az kompenzalta. Ugy leszopott 69 be a kocsi hatso ulesen mikozbe a nyelvem a csikoljanal volt hogy osszevertem ondoval a karpitot. Remegtem mint a kocsonya meg 10 perc utan is mikozbe a labam a gazpedalnal volt.
dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak egy éjszakás volt, de tudok olyanról ahol közel 17 év van a nő javára és annyira jól megvannak évek óta, hogy házasság lett belőle, férfi 37 a nő 54 éves.
dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Kár, hogy nincs több ilyen jófej, laza nő. Nem tudom hol bujkálhatnak. 30F
dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Altalaban felvallaltan csak muveszvilagbanb, de azt is mas orszagban lehet. Rosszindulat, gyanakvas ismerosoktol, csaladbol, idegenektol. Tarthat a no hetven eves koraig is.

Nokent alkalmira.

dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%

23 évesen két idősebb szeretőm is volt. Egyik 41 másik 32éves kívánnivaló bomba anyucik.

Tiszta sor volt mindenkinek,hogy csak szex semmi több. 6-7 hónap volt max mindkettő aztán máshogy alakult mindenkinek. Szép emlék😀 F32

dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
17 evesen 30 as no 30 evesen q7 eves no.. nekem senki ne mondja hogy velem van a baj es nem a nokkel!
dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2. A kor nem számít, tessék. Sok nő annyira fiatalos, meg sem lehet mondani róluk hány évesek. :)
dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Nem is erdekel. 30 evesen 30 eves no is jo. Azert ritka akin nem latom a kb korat de azzal sincs baj.
dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen pár hónapig kavartam egy 39 éves nővel. Hétvégenként összejártunk, kivettünk egy hotelszobát, és hajnalig erotikáztunk. Aztán végül visszament a pasijához.
jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 évig tartott. Utána megpróbálta egy korabeli lánnyal, majd pár hónap múlva szeretett volna visszajönni. Szerettem de már nem lett volna olyan mint előtte.
jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!