Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom a volt tanáromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom a volt tanárommal romantikus jellegűeket?

Figyelt kérdés
Középsuliban volt egy tanárom, akibe valamiért kicsit belezúgtam. Nem volt különösebben jóképű, de valahogy olyan stílusa volt, ami megfogott. És picit felőle is éreztem ilyen vonzalom jellegű dolgot, de nyilván sosem volt ez így kifejezve, mert nem is lett volna helyes, ráadásul betudtam a hormonjaim játékának és múló fellángolásnak, ábrándnak. Ez nem is mostanában volt, pár éve már nem vagyok sulis, ráadásul az adott tanárral nem is találkozom, nem ismerősöm semmilyen platformon. Egy időben ábrandoztam róla még a suli után is, de azóta már rég nem teszem, semmilyen inger nem ér, amiről eszembe juthatna. Mégis pár hetente vele álmodom. Hogy összetalálkozunk az utcán és elhív sétálni, majd ilyen filmbeillő, romantikus kis beszélgetés alakul ki köztünk, érezve a feszültséget amiatt, hogy "nem lehet". Volt, hogy azt álmodtam, hogy a lakására hívott, hogy korrepetáljon és valóban tanultunk, de közben itt is érezni lehetett a feszültséget köztünk. Egyszer volt olyan, hogy egy finom kis csókot kaptam tőle álmomban és napokra felkavart a gondolat. Mit művel az agyam? 🤣
dec. 10. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Játszik veled a tudatalatti, mert benned van a "mi lett volna ha" egy tüske benned. Nekem is van egy személy, akivel szoktam álmodni hasonlókat, mint te, teljesen normális.
dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem csak tetszett, hanem jó ember is volt. Majd találsz magadhoz valót a valóságban is.
dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!