Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek, ha egy nő visel parfümöt, elvárjátok? Ha szerettek, milyen jellegűeket?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 02:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az édes illatút szeretem, de épp hogy csak érezni lehessen, máskülönben megfájdul tőle a fejem.
2014. aug. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem, de nem várom el. Nem értek hozzá, azt se tudom én mit fújok magamra.
2014. aug. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is kérek! Azt elfelejtettem írni,
2014. aug. 30. 02:35
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
2.Te aztán adsz magadra!:O
2014. aug. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Én mindig a nyakamhoz és a csuklómra helyezek..

Ha közeledik,megérzi és mégjobban közelit majd mert lehet megkiván..

:D

Én olyan vonzó parfümöket szeretek..vagy édesebbeket :)

18/L

2014. aug. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

én lány vagyok és ezt a termékcsaládot használom

[link]

2014. aug. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Általában szeretem, ha az emberek elfedik testszagaikat.Vannak márkás parfümök, amelyek után megfordulok,mindegy,hogy 17 vagy 57 éves hordja-e, mert annyira jó illatuk van. Ezek általában Chanelek, ahogyan próbáltam beazonosítani.


A feleségemnek azonban olyat kell vennem, hogy nekem is tetsszen és neki is. Igen nehéz választani. Így legutúbb is kapott egy Giorgio Armani Si-tés egy Coco Madmoiselle-t. Mielőtt gazdagsággal vádolnátok, mindkettő kisebb üveg volt, kb 25 GBP-be került az angol eBay-en.


Mindenkihez más illik. Tükröznie kell a személyiséget is, ha sikerül. Én ezért választok nehezen magamnak.

2014. aug. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es azokat én is szokatm venni..azok jók,de hiába márkás,ha nem mindegyik jó illatú..

Én ezt szeretem: Little Red dress,Little White Dress,meg Black,Pink Dress..ezeket nagyon.

Ja meg a Bon Bons parfümöket..olyan édes mindegyik..:3

2014. aug. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Legyen egyedi, mert pl az exem nem tudom mit használt és tök jó volt amíg együtt voltunk... de aztán vége lett és más nőkön is éreztem ugyanazt az illatot és elégé zavaró volt néha :/
2014. aug. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Parfümöt választani olyan, mint a hozzád illő ruhát kiválasztani. Nem egyszerű.

A parfümnek illenie kell a stílusodhoz és a testillatodhoz is. Függetlenül márkától vagy pénztől.

Vannak olyan illatok amik kiemelik a nőiességedet, és vannak amik hiába jók, inkább elnyomják. Ezért fontos, hogy a te testillatoddal együtt legyen harmóniába az adott illat!


Továbbá az is figyelembe kell venni, hogy ne túl erős, tolakodó az illat, mert bizony vonzás helyett, pont, hogy ellenszenvet váltasz majd ki a környezetedből. És a túl erős illatok inkább elnyomnak mint öltöztetnek. A nagyon erős illatú parfümök, olyanok mintha eszkimó ruhába bújnál...


Évek is rámehetnek arra, hogy megtaláld a megfelelő illatot ami kiemel a tömegből és kellemes benyomást kelt.


Továbbá tarja magát a mondás, hogy a jó parfüm jutalmaz. Aki messze áll tőled az nem érzi, de aki közel merészkedik hozzád, az érzi (1-2 lépés távolságon belül).

2014. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!