Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen dolog már megcsalásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen dolog már megcsalásnak számítana? Vagy csak én tartom soknak?

Figyelt kérdés
Képzeld el, hogy a barátnőd/feleséged megengedi más férfiaknak, hogy hátulról megöleljék meg jár mellé nyakra puszi.
dec. 11. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon érdekelne, hogy kivel van ennyire bennfentes viszonya, hogy ölelés, nyakra puszi. Mert ilyet kb én szoktam neki adni és nem barátságból. Szóval szerintem lenne mit magyaráznia. Egy, hogy megengedi, kettő, hogy az az illető mégis miből gondolta, tudta, hogy ezt megteheti?
dec. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez durva igen. Jól érzed.
dec. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de hülyének néznek.

Ahol ilyen van, ott több is van.

dec. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen nem, de az eset vonatkozásában ha ez úgy történik hogy a combjait is simogatja a kezével közben és még előttem is történik, akkor az bizonyos esetekben már tekinthető nem feltétlen ideális előjelnek.
dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es azt hol írják, hogy a combját simogatja valaki? Vagy erre, hogy jöttél rá? Azt olvasom, hogy megölelik. Öleléskor meg ugye tudjuk hol a kezek.

És már ez sem ideális előjel, nem kell ahhoz több.

dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!