Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha két ember között van (jó) kémia, szikra azt mindig érzi mind a kettő?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés. Ha az ember érzi a jó kémiát a másik ember irányába akkor azt biztosan a másik is érzi vagy előfordulhat, hogy esetleg a másik nem így érzi és esetleg az első valamiért téved, rosszak a megérzései.


Két különböző esetben:

1. amikor még nem történt semmi fizikailag, de mondjuk X érzi magában azt a bizsergést Y közelében. Akkor azt Y is érezheti vagy előfordulhat, hogy X csak beleképzeli vagy ezt nem lehet?


2. Amikor mondjuk történik valami fizikailag és mondjuk X úgy érzékeli, hogy jól megvan az összhang (fizikailag). Akkor ezt Y is így érzi vagy nem feltétlen?


Magyarul ezek a "megérzések" hogy valakivel megvan köztünk a szikra, jó kémia (majdnem) tévedhetetlenek, az ember hihet ezeknek vagy simán előfordulhat, hogy téved?


Mondok egy konkrét példát: tegyük fel, hogy én csókolózok valakivel és úgy érzem ez nagyon jó, nagyon jól megvan köztünk az összhang. Előfordulhat, hogy a másiknak nem jön annyira be és én csak beképzelem, hogy annyira jó? (Nyilván, ha nem mondja, nem húzódik el, stb.)



dec. 14. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a kémiát kiválthatja erős egymásra hangolódás is. Saját példa: online ismerkedés, brutál jó összhang, ment a kulturált adok-kapok. Azonos humor, kölcsönös intenzív érdeklődés. Tudod, mikor nem bírsz leakadni a telefonról. Tudjátok, hogy 3 óra múlva kelni kell, aludni kéne, de másfél órája búcsúzkodtok, stb.

3 ilyen hét után tali, első pillanatban magamban"huh, nagyon nem az esetem, hosszú haj, rocker srác feketében, szemüveges, kicsit pattanásos. Én platinaszőke plázacica, akinek mindig tökéletes a sminkje és csak magassarkú cipője van.

Aztán ahogy mosolyog, megszólal, mindez semmit nem számít és 3 éves kapcsolat lesz belőle, ahol kb barátnőktől kezdve anyámig mindenkitől megkaptam, hogy"hm, de hogy-hogy, mi tetszik benne? " Mégis gyönyörűnek láttam azt a fiút, tán senkit nem szerettem úgy. Ha nincs az online összhang, elmegyek mellette az utcán.

dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11, ez is egy jó kérdés, hogy létezhet e az online térben ez a bizonyos kémia.

Én egyszer éreztem vonzalmat így egy srác felé, mikor covid alatt egy online tanfolyamon vettem részt, akkor nagyon szimpatikus lett. De akkor úgy álltam ehhez, hogy tuti nem lehet kölcsönös, mert ilyet csak én tudok produkálni, személyes találkozás nélkül. 😀

dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult online térben. Létezik.
dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!