Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelhetők a kéretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelhetők a kéretlen udvarlók hivatalos helyen? N

Figyelt kérdés
Pénzügyi intézménynél dolgozom ügyfélkiszolgálással időközönként előfordul, hogy férfiak ügyintézéskor már konkrét utalásokat tesznek rá, hogy szexelnének velem, persze burkoltan kifejezve, és ehhez hasonlók. Ezt hogy lehet szépen lereagálni, miközben mondjuk épp egy hitelt igénylek neki és közben ilyeneket szól be? N
2023. dec. 14. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Fényképezd le magad amin egy barátnőddel szájrapusziztok szép háttér elôtt fehér ruhában. Kereteztesd be mint egy esküvői képet és legyen úgy fordítva, hogy a vevőtérről látható legyen. Kevésbé polgárpukkasztó megoldás karikagyűrű beszerzése és rendszeres viselése. Ha ezek nem működnek még mindig mondhatod, hogy az ügyféllel való intim érintkezés a biztonságiőr munkaköre. 😃
2023. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy nem kell lereagálni. Meg se halld. Rezzenéstelen arccal teszed a dolgod.

Ha túl lép egy határt, akkor meg jelzés neki, hogy ez egy hivatal, ennek megfelelően viselkedjen. Ha ez sem használ, akkor megemlited neki a biztonsági szolgálatot. Mindezt udvariasan, nyugodt, semleges hangnemben.

Nem kell karikagyűrű és egyebek. Tanuljanak meg viselkedni.

2023. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell reagálni. Szrni rá, sok bunkó, aki nem mászott le a fáról.


Bármilyen reakcióval csak bátorítod őket, a szenvtelenséggel "rigid pitsa" viszont nem tudnak mit kezdeni ;)

2023. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Én férfi vagyok de nem tudom elképzelni a szituációt. A hölgy sorolja hogy milyen lehetőségek vannak, erre annyit reagál valaki, hogy de megkúrnálak? Wtf?
2023. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, lemaradtam, miközben a melleit néztem.. mennyi is a törlesztőrészlet?
2023. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

4

Egyetem alatt diákmunkáztam ügyfelekkel. Hidd el, kb. pont úgy, ahogy írtad, csak kicsit szofisztikáltabban. Meg ne tudd, milyen férfitársaid is vannk.

2023. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Rohadjak meg, 1x kipróbálnám milyen, nőként.

Anno akik a nővéremre próbáltak rámászni ilyen stílussal, elküldtem a francba kb 10 évesen. :D Jót röhögött rajta mindenki.

Engem jobban irritált, mint a nővéremet.

2023. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem foglalkozni vele, tényleg, vagy amikor a h*eségét mondja, akkor mondani nyomatékosan neki, hogy: "A lényeg, hogy..." és folytatni a hivatalos ügyintézési részt. Vagy ha kérné a telefonszámot, akkor a 112-est felírni neki egy smiley kiséretében egy cetlire:).
2023. dec. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%

Egy jo nagy koves gyuru es katikagyuru a gyurusujjadon.


Eloveszem ilyenkor a kezem es megmondom,h a csalad mindennel fontosabb. Ez a legdiplomatikusabb legelegsnsabb megoldas es semmit se tudnak ra mondani.


Egy jo nepes csaladrol szedj le fotot sok gyerek is legyen es azt mutogasd.

2023. dec. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
4-es, pedig sajna van ilyen, vagy éppen közbe szól, hogy milyen szexi a hangom,adjam meg a magán telefonszámom 1 kávéra, vagy azt mondja más helyzetben is szeretne velem ilyen tempósan "dolgozni "..
2023. dec. 15. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!