Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem volt kapcsolatom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt kapcsolatom, hogy kezeljem? Ha hivatalosan járunk mi lesz másabb?

Figyelt kérdés
Ciki, nem ciki 20 éves nő vagyok és nem volt kapcsolatom és nem tudom, hogy kezeljem, félek bizonytalan vagyok mert nem tudom mi hogy zajlik.
2023. júl. 13. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj és szerezz kapcsolatot. Hogy tudnád másként "kezelni". Mindenki tapasztalatból tanul. 20 éves nőként még nem vagy annyira elkésve, ne aggódj ezen.
2023. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Én 30 éves nő vagyok és nem volt

És már nem is lesz

Elfogadtam

2023. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

Ciki, nem ciki, 36 éves koromban lett az első kapcsolatom... Oszt még sem állt meg a tőzsde.


Ez a ciki szó nekem azt sugallja, hogy neked égő, tehát meg szeretnél valaki(k)nek/valaminek felelni. Ne! Majd szépen alakulnak a dolgok, oszt ennyi. :)


2: Miből gondolod?

2023. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, mert 20 éves nőként nem volt párkapcsolatod. Ismerkedj és legyél nyitott. A többi pedig jönni fog magától, még akkor is, ha hülyén hangzik.
2023. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eleinte semmi extra, a sok szexet nem tudod elkerulni ha kanos csavot fogtal ki.
2023. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért is kellene a szexet elkerülni?
2023. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi: 41 éves férfi vagyok, és 0 tapasztalatom a kapcsolatok terén.
2023. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az már kellemetlenebb.
2023. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a te elméd és az övé. Úgy zajlik, ahogy tudatosan és tudattalan gyakorotlok / teszitek, hogy zajoljon.
2023. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!