Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megsértődött, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megsértődött, vagy szégyelli magát?

Figyelt kérdés
Egy nő barátom nálam sírta ki magát a szakítása után, és próbáltam vígasztalni. Igazából nem is voltunk mi annyira közeli barátok, csak régóta ismertük egymást, kicsit fura is volt, hogy miért pont nekem meséli a bánatát. Már kb egy órája beszélgettünk, majd közelebb ült hozzám és átölelt, majd meg akart csókolni, én meg elhúzódtam és kb egy béna puszi lett belőle. Valami olyasmit mondtam, hogy más körülmények között nagyon szívesen, de most nem erre van szügséged. Erre felállt, bocsánatot kért, gyorsan felöltözött és elviharzott. Nagyon fura sztori volt, az egyik percben még az exéért pityereg, aztán megcsókol, majd hirtelen elment.

dec. 15. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Gyors szexszel akarta felejteni az exet. Nem igaz,h ilyen buza vagy. Mi nok siras kozben is tudunk szexelni elvezettel.
dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, de hagyd békén.
dec. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Békén is hagyom, csak nem tudom hová tenni a dolgot. Nem értem a nőket.
dec. 15. 07:22
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Egy hős vagy.
dec. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen hozzáállással te még tuti, hogy szűz vagy, és gyanítom, hogy egy ideig még az is maradsz.
dec. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

szénné kellett volna kefélni ő is ezt akarta volna hogy használd.


másnap a dugás is kínos lett volna, de legalább keféltetek volna így csak a kínos rész maradt meg az élvezet nélkül.

dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Filmekben is szokott ilyen lenni.

Szerintem nagyon helyesen cselekedtél: lehet, hogy ez a mondat kellett neki, hogy ne menjen egyik kapcsolatból hírtelen a másikba, így átgondol dolgokat. Nem hinném, hogy megsértődött volna.

dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Hasonló sztori után megkaptam az impotens féreg jelzőt. Szóvalnem mindig érdemes grál-lovagnak lenni
dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!