Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy a barátom megsértődött azon, hogy nem küldök neki meztelen képet?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jeleeg távkapcsolatban élünk, volt egy egészségügyi problémám (a mellemen) és kérte, hogy mutassam meg.

Én meg küldtem neki egy képet whatsappon, ahol ugy is lehet küldeni, hogy az ember csak egyszer tudja megnyitni, és ne lehessen képernyőfotót csinálni.

Erre kiverte a balhét, hogy ez őt feldűhiti és kiábrándítja, hogy ennyire nem bízom meg benne, és hogy azt gondolom róla, hogy valaha is felhasználná ezeket a képeket ellenem.

Szerintetek kinek van igaza?

Nekem volt már nagyon rossz tapasztalatom férfiakkal, egyszerűen nem akarom hogy bármilyen ilyen kép terjengjen rolam, még akkor sem, ha a fejem nincs is benne, meg egy privát beszélgetésen belül vagyunk.

Nem vagyunk tinik, en 30 éves vagyok, ő meg 43.


2023. jún. 8. 16:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem neked van igazad.

Amúgy mit akarsz egy nálad 13 évvel idősebb pasastól? Nincs jobb?

2023. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Internetre feltenni fotókat felelőtlenség. Neked van igazad.
2023. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ördög nem alszik, elég kevés az esély, hogy életre szóló házasság/elettarsi kapcsolat vár ti rátok, és az se biztos, hogy sérülés nélkül léptek ki a párkapcsolatból. Te se küldözgess neki semmit, ő se küldözgessen semmit, egy gonddal kevesebb lesz, hogyha szétmentek.
2023. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad!

Elég kiábrándító, hogy egy 43 éves férfi felfogása ilyen gyerekes... :/

2023. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%
Neked van igazad, rengeteg csajnak kering pucér képe a neten akik azt hitték megbízhatnak a pasijukban. Aztán elég egy csúnya összeveszés vagy szakítás és már teszik is közzé a képeket bosszúból. Jobb nem kísérletezni ezzel.
2023. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem is írták, neked van igazad, ne küldj ilyen képet senkinek. A reakciója alapján az exem ugrott be rögtön, nálunk 12 év volt az ő javára. Ugyanilyen lehetetlen felfogása és gondolkodása volt.
2023. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs hátsó szándéka az vita nélkül is megérti ezt, nem forszírozza. Érdekes, hogy megsértődött ezen. Nem lennék biztos benne, hogy egy adott pillanatban nem élne vissza egy elküldött fotóval. Azért ezen majd gondolkozz el. És ne küldj neki képet.
2023. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy bizalom nélkül nincs értelme az egész kapcsolatnak.

Meg hogy ez undoritó és felháboritó, hogy egyáltalan ilyesmit feltételeznék róla, meg hogy én mégis milyen embernek képzelem őt?

Teljesen megsértődött, és nem reagál az üzeteimre sem.


De most én ezt sohasem úgy értettem, hogy ne bíznék benne, egyszerűen jobbnak tartom az elővigyázatosságot.

2023. jún. 8. 16:32
 9/28 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ mióta vagytok együtt. Ha küldész,teljes arcod ne legyen rajta, szemölcsök, tetoválások, egyéb ismertetőjelek ne legyenek rajta.
2023. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Így próbál érzelmileg manipulálni...

megsértődik, hogy te majd kiengesztelés képpen küldesz neki fotót.

Szerintem semmiképp se küldj neki! Biztos vagyok benne, hogy később felhasználná ellened, ha már most ilyen manipulatív...

2023. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!