Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek apró jelek, vagy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek apró jelek, vagy teljesen véletlen?

Figyelt kérdés

Fiúról van szó:

-gyakran néz

-hülyül velem

-sokat beszél hozzám

-neten is rámír

-de ha kettesben vagyunk nagyon csendes...


Lehet, azt hiszi, hogy tetszik nekem, lehet azért viselkedik így?

Én 15/L ő 15/F


2010. okt. 21. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
ezek jelek.
2010. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak belemagyarázod.
2010. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-1
2010. okt. 21. 19:00
 4/9 X. Maté ***** válasza:
Apró jelek a gabonamezőkön vannak és az a teljesen véletlen, hogy mindig az USA-ban van...
2010. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kössz :D
2010. okt. 21. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

gyűlölöm a jeleket. ne bízz bennük. én mostmár úgy állok hozzá, hogy nincsenek jelek. Ha tetszem valakinek majd szól. Elegem volt a félreértelmezett túlmagyarázott jelekből:)

ezáltal nem tudom hogy bejössz -e a fiúnak, mert meg tudom magyarázni ezek alapján azt is hogy igen, és azt is hogy nem.

2010. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pontosan én is így vagyok vele
2010. okt. 21. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló jelek alapján vettem le anno hogy tetszem annak a fiúnak aki most a barátom. Ő is elég visszahúzódó volt, amit személyesen tapasztaltam is minta hogy te, de a jelek megvoltak. Msnen mindig rámírt, sokat nézett, mosolygott, főleg ha előbb én is rá(próbáld ki) , ma együtt vagyunk már egy éve:)
2010. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet véletlen... én is azt magyaráztam be magamnak még két éve hogy tetszem egy srácnak azt puff neki akkorát koppantam. Csendes volt mert nem akart semmi komolyat tőlem, de mellette rendes volt és én belezúgtam. Kedves volt, hülyült, nézett, beszélgetett velem de ezek egy normális emberi kapcsolatba mind benne vannak.
2010. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!