Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak miatta vállalok el olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak miatta vállalok el olyan állást amihez nincs kedvem?

Figyelt kérdés

Ez kijelentés, a kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyire van értelme vajon ennek a kapcsolatnak?


Röviden: Álmaim asszonya. Soha senki nem fogott meg ennyire.

Ő cégvezető, felelősségteljesen és rengeteget dolgozik.

Velem szemben, aki mindig is fordítottam magamra időt, stresszmentes munkát vállaltam mindig. Nekem ez teljesen jó volt.

Aztán jött ő, és ezt az életemet szégyelltem előtte, tehát váltottam.

Felvettek egy olyan helyre és olyan munkakörbe, amire büszke lehetek, mondhatni dicsekedhetek vele. Viszont ennek rengeteg a hátránya. Hajnalban kelés, este hazaérés, stressz, stb.

Őszintén szólva semmi kedvem az egészhez, de ez a kapcsolat nekem nagyon fontos.


dec. 18. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát van az a mondás, hogy más kedvéért ne változz meg.. Ha te jól érezted magad a korábbi munkádban, kényelmesen megéltél belőle akkor kár volt váltani. Ha otthagyna amiért másik munkát keresel, akkor nem is magadért szeret.
dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fizetésed legalább jobb lesz, mint most?

Ő elvárta ezt, vagy nem zavarta volna ha stresszmentes munkád van?


Amúgy szerintem próbáld ki, lehet a végén tetszeni fog mégis ez az új hely. :)

dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Őt nem zavarta volna a régebbi életem, de anyósomékból kinézem, hogy olyan férfit képzelnek el a lányuk mellé, akire fel lehet nézni.
dec. 18. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt vele kellene megbeszélned,nem pedig velünk.

Ha boldogtalan vagy a munkáddal, akkor terítsd ki a lapjaidat előtte, ha pedig nem érti meg, hogy neked ez így szar, akkor meg nincs is miről beszélnetek.

Nekem az a meglátásom, hogy ha egy kapcsolatban,egy ilyen témáról se lehet őszintén beszélni, akkor felesleges együtt lenni.

dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán jött ő, és ezt az életemet szégyelltem előtte, tehát váltottam."

Esetleges leendő anyósod általad vélt véleménye miatt szégyellted magadat, és ezért váltottál?

Kár volt.

dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye vagy, hogy más miatt váltottál. Így nem is szeretnek téged te érted.
dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A minőségi puncinak ára van.
dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósékkal akarod összekötni az életed vagy a pároddal? Ne szorongj már ennyit haver! Olyan munkát csinálj amiben jól érzed magad és megtalálod a számításod is.
dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Kicsi szadat kinyitod es megbeszeled asszonykaval, hogy a regi munkad jobban szeretted, megha nem is volt meno. Ha normalis, akkor azt mondja csinald azt. Ha nem, akkor barmi mast mond.
dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

De ha eleve ugy jött veled össze hogy laza melod van akkor mi a sz.rnak váltasz miatta?

Epeve ugy fogadott is el téged. En inkabb lazulnék. Ha tudnék. Nem erdekelne ha a párom meg a gályázásban van kiteljesedve. Csinalja.

dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!